Дистанційні послуги пенсійного фонду України в умовах карантину

Для зручності, оперативності і безпечності одержання пенсійних послуг в умовах дії карантину, Пенсійним фондом України для громадян створено низку онлайн можливостей їх отримання, не відвідуючи установи Фонду, через вебпортал електронних послуг.

28 жовтня - День визволення України від нацистських загарбників

Сьогодні, 28 жовтня, з нагоди відзначення визволення України від нацистських загарбників, відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника   на  Братському кладовищі. Участь у  покладанні квітів   взяли секретарь міської ради Валентина Остапенко, заступник міського голови  Людмила Сотник, голова міської громадської організації ветеранів України Світлана Федунець, начальник відділу  соціального захисту населення Ірина Сябренко . Присутні вшанували пам’ять загиблих за визволення України Хвилиною мовчання.

26 Жовтня 2021 р. - Новобузьке управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє: згідно протоколу № 30 від 23.10.2021р. позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації в зв’язку з погіршенням епідситуації на коронавірусну хворобу COVID-19 щодо встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та запровадження посилених протиепідемічних обмежень на території Миколаївської області.