Соціальні послуги на Гіді

Отримання державних послуг має бути простим та зручним — особливо якщо йдеться про соціальні послуги. Тепер не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатися, як отримати соціальні виплати. Це підкаже Гід із державних послуг.  Підготували добірку соціальних послуг на Гіді:

Людмила Сотник провела засідання комісії з питань захисту прав дітей

Під головуванням заступника міського голови  Людмили Сотник відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії   вивчили надані документи , провели обговорення та  надали дозвіл на реєстрацію місця проживання малолітньої  дитини з попереднім зняттям з місця реєстрації  ; надали дозвіл на виїзд малолітньої  дитини за кордон з метою оздоровлення ; надання дозвіл  на укладення, підписання, нотаріальне посвідчення та державну реєстрацію договору купівлі-продажу шляхом купівлі земельної ділянки сільгосппризначення на ім’я малолітньої дитини ; обговорили          стан виконання батьківських обов’язків  відносно їх малолітніх дітей  та затвердили  індивідуальні плани соціального захисту   дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Територія  головного входу    до міської ЗОШ № 7  облаштовано тротуарною плиткою

Забезпечення   комфортних умов для навчання  в закладах освіти  учнів  нашої громади є одним з пріоритетних напрямків діяльності  міської ради. Відповідно до доручення міського голови Максима Лагодієнка  щодо  проведення робіт з благоустрою на території закладів освіти громади,    в ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7   проведено  благоустрій дворової території, а саме : вирівняно поверхню подвір’я та укладено тротуарну плитку, облаштовано головний вхід та зони відпочинку для дітей.

Пенсії та субсидії в декілька кліків: Мінцифри запустило 7 нових послуг у Дії

Призначення та перерахунок пенсії, оформлення субсидії та довідки про страховий і трудовий стаж тепер доступні на порталі Дія. Мінцифри презентувало 7 нових соціальних послуг у Дії під час Online Summit.

Круглий стіл на тему: «Земля: захист права власності та протидія рейдерству»

30 листопада 2021 року о 14.00 годині Всеукраїнською асоціацією громад у партнерстві з Програмою USAID АГРО в рамках діяльності Громадської антирейдерської платформи буде проведено круглий стіл на тему: «Земля: захист права власності та протидія рейдерству» за участі народних депутатів, керівників центральних органів виконавчої влади, профільних асоціацій та учасників Громадської антирейдерської платформи.

Міський голова  провів  щотижневу апаратну нараду

Сьогодні, 29 листопада,  під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулась щотижнева апаратна нарада за участі заступників міського голови , секретаря міської ради , керівників структурних підрозділів міської ради та комунальних установ.

Придбання кухонного інвентаря для закладів освіти

Відповідно до  норм НАССР (світова система управління безпечністю харчових продуктів), виконання рекомендацій Головного управління Держпродспоживслужби та з метою поповнення матеріальної бази закладів освіти Новобузької громади,відділом освіти, молоді та спорту для шкільних їдалень закуплено кухонне обладнання на суму 80000 грн, а саме: