Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки для розроблення детального плану

Новобузька міська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки для розроблення детального плану території земельних ділянок загальною площею 0,1291 га,  що розташовані за адресою: вул. Миколаївська, 2 та вул. Миколаївська, 2а, м. Новий Буг, Баштанський район, Миколаївська обл., з метою подальшого об’єднання земельних ділянок та зміни цільового призначення на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» для будівництва магазину продовольчої та непродовольчої групи товарів з автостанцією.

Інформація про виплати Баштанським відділенням за рахунок коштів Фонду соціального страхування застрахованим особам станом на 31 січня 2022 року

Баштанське відділення  управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування  України в Миколаївській області  інформує, що станом на 31 січня 2022 року профінансовано надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками  поданими роботодавцями по

Земельні послуги на Гіді з державних послуг

Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.  Для вашої зручності підготували добірку земельних дозвільних послуг на Гіді.

Щодо перенесення засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради

В зв'язку з необхідністю розроблення та затвердження Порядку подання, розгляду, встановлення тарифів на комунальні послуги, які регулюються виконавчим комітетом Новобузької міської ради, позачергове засідання виконавчого комітету відміняється. Про дату проведення засідання буде повідомлено додатково.

День пам'яті Героїв Крут

Цього дня 104 роки тому відбувся бій під Крутами. Тоді півтисячі молодих українських хлопців зійшлися у нерівному бою з ворогом – із багатотисячною армією більшовицьких окупантів, а майже сотня українських вояків ціною власного життя зробили все для того, щоби затримати їхній наступ на Київ. Відтоді подвиг Героїв Крут є взірцем патріотизму і прикладом жертовності, адже ці захисники поставили інтереси Батьківщини та своїх ближніх, співгромадян на перше місце. Цим вони засвідчили свою любов до рідного народу та країни й виявили самопожертву, що є християнськими чеснотами. І навіть через століття їхня мужність надихає кожного з нас під час труднощів гуртуватися заради благополучного майбутнього нашої держави, її незалежності та соборності.

Робоча зустріч

На виконання положень  Меморандуму про співпрацю між Державною установою «Центр пробації» та Координаційним центром з надання правової допомоги від 01.12.2021 року, 26.01.2022 року начальником Баштанського(Новобузького) районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області майором внутрішньої служби Лисенко Іриною, начальником відділу «Новобузьке бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Кіяновською Анжелою проведено робочу зустріч.