До уваги бджолярів!

Споконвіку бджільництвом в Україні займалися переважно дрібні виробники. Утім, це не заважає українському пасічнику підкорювати внутрішні та зовнішні ринки якісним медом та iншими продуктами бджільництва.  Першим кроком до отримання безпечної та якісної продукції бджільництва є зареєстрована пасіка, що дає ряд переваг для бджолярів. Необхідно реєструвати пасіки згідно з Порядком реєстрації пасік, що затверджений наказом Мінагрополітики України, українською академією аграрних наук від 20.09.200 року № 184/82.

Допомога сім'ям з дітьми

Відділом соціального захисту населення та центром надання соціальних послуг Новобузької міської ради продовжується реєстрація осіб, які були переміщені до нашої громади у зв'язку з бойовими діями з сусідніх територіальних громад , обласних центрів.

Відбулось позачергове засідання виконкому

19 квітня, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили Сотник  відбулось позачергове  засідання  виконавчого комітету міської ради.