Планові відключення електроенергії

АТ " Миколаївобленерго" повідомляє про планові відключення електропостачання  у зв'язку з проведенням  ремонтних робіт

28 липня Україна відзначає День Української Державності

День встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.

Залишатися на зв'язку: добірка актуальних держпослуг на Гіді

Від 24 лютого фраза «Як ти?» набула особливий сенс. Вона скрізь: у щоденних повідомленнях у месенджерах, у 5-хвилинних дзвінках, щоб почути рідний голос та заспокоїтися, у дописах усіх небайдужих... Прикладів наводити можна ще багато, однак вони будуть про одне: про те, як слова стали мовою любові для всіх українців.  Щодня герої телекомунікаційного фронту роблять усе можливе та неможливе, аби ми могли так підтримувати одне одного. А ми сьогодні хочемо нагадати вам про держпослуги, з якими можна зробити внесок у зв'язок українців.

Співпраця з командою " Лікарі без кордонів"

Вже вкотре до Новобузької громади завітала мультидисциплінарна команда « Лікарі без кордонів». Ця команда  опікується  питаннями внутрішньо переміщених осіб. Надання медичної, психологічної допомоги. Для  внутрішньо переміщених осіб нашої громади була надана психологічна допомога за запитом.