Для власної справи — держпослуги на Гіді

Сьогодні економічний фронт як ніколи важливий. Ось чому бізнесу потрібно працювати там, де це можливо. А ідейним українцям — сприймати це як зелене світло до втілення мрій і планів про власну справу чи належно оформлену роботу. Для всіх, хто бажає діяти, зібрали добірку необхідних держпослуг на Гіді.

Про пільгові кредити для аграріїв

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2022 р. № 916 затверджено Зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р. № 28 та від 14 липня 2021 р. № 723.

День незалежності України

Шановні жителі Новобузької громади, всього Новобужжя, а також усі родини, яким наш гостинний край став на період воєнного стану другою домівкою! Найсимволічніше свято українського народу ми зустрічаємо в надзвичайно тривожну годину. Країна і ми – в нечуваній небезпеці. Але ніщо не могло і не може применшити непереборний дух нашої свободи.

Відвідали сім'ї загиблих військовослужбовців

23 серпня, з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України, за дорученням міського голови, начальник відділу соціального захисту населення Ірина Сябренко та директорка комунальної установи " Центр надання соціальних послуг" Олена Крамаренко відвідали та

З Днем Державного Прапора України!

Сьогодні ми вшановуємо один із головних національних символів України – Державний Прапор, що є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор. Шануймо те, що нас об’єднує!

Допомога від благодійного Фонду " ДЕПОЛЬ"

Благодійна організація " ДЕПОЛЬ"  надала гуманітарну допомогу  внутрішньо переміщеним особам Новобузької громади. Спільно з  начальником  відділу   соціального захисту населення Новобузької міської ради Іриною  Сябренко  волонтери   відвідали Новомихайлівський старостинський округ ( староста  Новікова Т.Л.)  також  село Розанівка, село Антонівка, село Добра Воля, село Петрівка та надали  продуктові набори  внутрішньо переміщеним особам, які  проживають у сільських населених пунктах  нашої громади.  Також гуманітарну допомогу отримали і  найвразливіші категорії населення  вищеназваних сел громади.