Просвітницька кампанія " Будьте в безпеці"

Координатор  ОБСЄ В.Річі повідомляє про започатковану ОБСЄ онлайн просвітницьку кампанію у сфері протидії торгівлі людьми в контексті попередження ризиків сексуальної та трудової експлуатації українських жінок та дітей з числа біженців у європейських країнах «Будьте в безпеці» https://www.helpforukrainians.info, яка містить інформацію про ризики торгівлі людьми та ресурси для уникнення таких ризиків, включаючи інформацію про номери гарячих ліній та контакти агенцій, що допомагають постраждалим).

Безпечне використання пічного опалення

Новобузька міська рада , з метою належної підготовки населення до роботи в умовах повної відмови енергосистеми України просить управителів, балансоутримувачів багатоквартирних будинків, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, також закликаємо населення індивідуальних житлових будинків щодо безпечного використання пічного опалення у побуті, використання газобалонного обладнання та генераторів. Бережіть себе, рідних і близьких та дотримуйтесь правил безпеки.

До уваги осіб з інвалідністю

30.11.2022 року з 12 години на території Новобузької  громади,  буде працювати бригада ПРОТЕЗНО-ОРТОПЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ ТОВ «АЛЬФАБІОНІК». У зв’язку з військовим станом,  замовлення на протезування, ортезування, забезпечення ортопедичним взуттям та корсетами приймаються за попереднім замовленням.  З приводу замовлення звертайтесь за телефоном 0632713120 Наталія, спеціаліст по роботі з клієнтами. Прийом громадян буде проводитись за адресою: м.Новий Буг, площа Свободи, 32. Дотримання маскового режиму – обов’язкове.

Зустріч з командою проєкту VNG International

Відбулася зустріч з командою проєкту VNG International «Підтримка відновлення процесів управління місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні». Команду проєкту представляли: Інна Симоненко, Наталія Бойко  Олександр Шашкін -  керівник із впровадження проєкту та представник  від організації муніципальних громад Нідерландів, яка  аналогічна нашій Асоціації міст України, -  Микола Трифонов. Микола  сам з Маріуполя, але через російську агресію він проживає та працює в Нідерландах.