До уваги жителів Баштанського району!

Баштанська районна військова адміністрація напередодні Новорічних та Різдвяних свят, нагадує, що ми живемо в умовах правового режиму воєнного стану, на території нашої країни йде повноцінна війна, щодня від вибухів та пострілів гинуть люди, руйнуються людські долі. Тому закликаємо всіх мешканців Баштанського району утриматися від гучного святкування з використанням петард, різноманітних феєрверків та салютів. Також нагадуємо, що з 00:00 до 05:00 годин діє комендантська година та встановлений спеціальний режим світломаскування в режимі повного затемнення.

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Відповідно до повідомлення постачальника хліба ТОВ " Миколаївхліб"  у святкові дні  -  31.12.2022. та 07.01.2023.  постачання хліба не буде. В подальшому , постачання хліба  буде здійснюватись відповідно до графіку: щосереди та щосуботи

Начальника Миколаївської ОВА Віталія Кіма нагороджено почесною відзнакою «За сприяння війську»

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний нагородив начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма почесним нагрудним знаком «За сприяння війську».