До уваги страхувальників - роботодавців, фізичних осіб-підприємців та застрахованих осіб!

01 січня 2023 року набрала чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», яким передбачено, що саме ПФУ є уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

До уваги багатодітних і  малозабезпечених сімей та одиноких матерів (батьків) Новобузької громади

За рішенням Гуманітарного штабу при Новобузькій міській раді буде надаватися гуманітарна допомога у вигляді електричних обігрівачів згідно графіку за адресою : м.Новий Буг , вул. Грушевського,70, територія КП «Добробут».

До уваги пенсіонерів за віком, яким виповнилося 60 років і більше Новобузької громади!

Гуманітарний штаб при Новобузькій міській раді повідомляє, що починаючи з 30.01. 2023 року з 8.00 год. буде видаватися хліб та консерви пенсіонерам за віком, яким виповнилося 60 років і більше за адресою: вул. Гребеннікова,1 згідно графіку. При собі ОБОВ’ЯЗКОВО мати паспорт і пенсійне посвідчення. Увага! Можливі зміни графіку видачі хліба з зв’язку з погодними умовами та іншими непередбачуваними обставинами.