24.11.2021.

Управління Державної казначейської служби України у Новобузькому районі Миколаївської області (далі - Управління) інформує  про те, що на разі ситуація, пов'язана із протиепідемічними заходами в Україні, активно використовується хакерськими угрупуваннями для цілеспрямованих кібератак з метою проникнення до мереж органів державної влади та критичної інфраструктури. Казначейство наполягає на необхідності неухильного дотримання Клієнтами встановлених законодавством та передбачених Договором про дистанційне розрахункове обслуговування з використанням СДО вимог з технічного та криптографічного захисту інформації, у тому числі вимог щодо автоматизованих робочих місць осіб, з яких здійснюється доступ в СДО:

• забезпечення на АРМ захисту від несанкціонованого доступу;
  • встановлення захищеної сесії  шляхом використання комплексу криптографічного захисту інформації, який має підтверджену відповідність;
  • забезпечення працездатності СДО мережею передачі даних, яка підключена до захищеного вузла  Інтернет-доступу;
  • забезпечення працездатності на АРМ програмного забезпечення антивірусного захисту інформації, що входять до Переліку засобів загального призначення, які дозволені для забезпечення технічного захисту інформації, необхідність охорони якої визначено законодавством України;
  • експлуатація клієнтської частини програмного забезпечення програмного комплексу криптографічного захисту інформації та накладання КЕП у СДО дозволяється виключно особам, призначеним на підставі наказу Клієнта;
  • заборонено надавати третім особам програмне забезпечення СДО.

Окрім цього Казначейство звертає увагу Клієнтів СДО на те, що відповідно до умов Договору, Казначейство не несе відповідальності за ненадійність роботи технічного обладнання Клієнта, навмисну або необережну передачу Клієнтом паролів, ключів та системи захисту третій стороні, за збої в обміні інформацією, викликані необережними, некомпетентними  або зловмисними діями посадових осіб Клієнта, до яких, зокрема, належать дії, пов’язані із порушенням або із спробою порушення заходів щодо захисту інформації у СДО, а також Казначейство має право припинити дистанційне обслуговування Клієнта у випадках систематичного порушення ним вимог Договору.

29.10.2021.

Управління Державної казначейської служби України у Новобузькому районі Миколаївської області (далі-Управління) інформує  про можливість здійснення підписки на Всеукраїнський науково-практичний журнал Державної казначейської служби Україна «Казна України».  Журнал  «Казна України» - професійне і практичне відомче видання, ознайомлення з публікаціями журналу надає змогу працівникам фінансової бюджетної системи поповнювати свої знання.  Управління пропонує розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів підписку на журнал  «Казна України».

Передплатний індекс журналу « Казна України» - 37620

Періодичність виходу журналу – 8 примірників на рік.

Вартість  передплати на І півріччя  2022 року складає  389,47грн.  на 2022 рік – 778,94грн.

20.04.2021

Управління Державної казначейської служби України у Новобузькому районі Миколаївської області (далі - Управління) інформує про звернення громадян в органи казначейства.

Відповідно до Закону України  від 02.10.1996 №393/96-ВР «Про звернення громадян» під зверненням слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції    (зауваження), заяви (клопотання) і скарги.

Усі звернення, що надійшли приймаються та централізовано реєструються у день їх надходження. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, викладено суть порушення питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніше як через десять днів від дня його надходження.

20.04.2021

Управління Державної казначейської служби України у Новобузькому районі Миколаївської області (далі - Управління) інформує, про можливість здійснення підписки на Всеукраїнський науково-практичний журнал Державної казначейської служби Україна «Казна України».  Журнал  «Казна України» - професійне і практичне відомче видання, ознайомлення з публікаціями журналу надає змогу працівникам фінансової бюджетної системи поповнювати свої знання.

Управління пропонує розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів підписку на журнал « Казна України».

Передплатний індекс журналу « Казна України» - 37620

Періодичність виходу журналу – 8 примірників на рік.

Новини  районного управління Державної казначейської служби України

15.02.2021. Керівник та працівники  районного управління ДКСУ взяли участь  в урочистих заходах з нагоди виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан.

Новини  районного управління  ДКСУ