Управління державної казначейської служби України у Новобузькомму районі

20.04.2021

Управління Державної казначейської служби України у Новобузькому районі Миколаївської області (далі - Управління) інформує про звернення громадян в органи казначейства.

Відповідно до Закону України  від 02.10.1996 №393/96-ВР «Про звернення громадян» під зверненням слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції    (зауваження), заяви (клопотання) і скарги.

Усі звернення, що надійшли приймаються та централізовано реєструються у день їх надходження. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, викладено суть порушення питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніше як через десять днів від дня його надходження.

20.04.2021

Управління Державної казначейської служби України у Новобузькому районі Миколаївської області (далі - Управління) інформує, про можливість здійснення підписки на Всеукраїнський науково-практичний журнал Державної казначейської служби Україна «Казна України».  Журнал  «Казна України» - професійне і практичне відомче видання, ознайомлення з публікаціями журналу надає змогу працівникам фінансової бюджетної системи поповнювати свої знання.

Управління пропонує розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів підписку на журнал « Казна України».

Передплатний індекс журналу « Казна України» - 37620

Періодичність виходу журналу – 8 примірників на рік.

Новини  районного управління Державної казначейської служби України

15.02.2021. Керівник та працівники  районного управління ДКСУ взяли участь  в урочистих заходах з нагоди виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан.

Новини  районного управління  ДКСУ