Налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування щодо виконання адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт

Робоча зустріч

На виконання положень  Меморандуму про співпрацю між Державною установою «Центр пробації» та Координаційним центром з надання правової допомоги від 01.12.2021 року, 26.01.2022 року начальником Баштанського(Новобузького) районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області майором внутрішньої служби Лисенко Іриною, начальником відділу «Новобузьке бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Кіяновською Анжелою проведено робочу зустріч.

В ході зустрічі узгоджено графік роботи консультаційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги у приміщенні Баштанського(Новобузького) районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  з метою надання безоплатної правової допомоги засудженим, щодо яких за рішенням суду та відповідно до закону застосовуються наглядові та соціально-виховні заходи ( далі - суб’єкти пробації).

Крім цього, юристом відділу «Новобузьке бюро правової допомоги» Сухоруковим Володимиром проведено інформаційну бесіду для суб’єкта пробації на тему: «Призначення тимчасової державної соціальної допомоги».

Вказані  заходи спрямовані на підвищення рівня правової свідомості, культури та освіченості, а також правової поінформованості суб’єктів пробації.

Баштанський  районний сектор №1

філії Державної установи «Центр пробації»

в Миколаївській області