Обгрунтування відкритих торгів

Обгорунтування відкритих торгів по освітленню

Найменування предмету закупівлі із зазначенням коду ДК

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обгрунтування

технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі

Очікуваної вартості предмета закупівлі

ДК 021:2015 код 50230000 - 6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги

(Послуги з технічного обслуговування систем вуличного освітлення)

відкриті торги

UA-2021-05-24-003502-a

389 467,00 грн з ПДВ/без ПДВ

Послуги надаються згідно з технічною специфікацією, наведеною у технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі Додатку № 8 до тендерної документації. Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником.

Інформація про відповідність запропонованого предмету закупівлі вимогам тендерної документації повинна бути підтверджена наступними документами:

а) описом предмета закупівлі у відповідності до вимог замовника, наведених у Додатку № 8 до тендерної документації.

Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля, що підтверджується учасником довідкою у довільній формі.

Замовником зазначаються вимоги до предмета закупівлі згідно з частиною другою статті 22 Закону.

Ціна згідно кошторисних призначень