Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Новобузької міської ради інформує:

Шановні ветерани та ветеранки!

Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Новобузької міської надає контактні телефони спеціалістів, які координують ветеранські питання в громаді:

Сябренко Ірина Василівна - начальник відділу соціального захисту населення, контактний номер телефону: +380679417218;

Бондаревська Ілона Олександрівна – директор Новобузького міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, координатора Простір – партнера ++ «Ветеран Хаб», контактний номер телефону: +380730336853;

Кравченко Лариса Федорівна – провідний спеціаліст відділу соціального захисту населення, (питання встановлення статусу, забезпечення технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю внаслідок війни, літній відпочинок та ін..), контактний номер телефону: +380734732448.