09.01.2023 року, начальниця відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Новобузької міської ради Ірина Сябренко провела нараду за участі  керівників комунальних установ (надавачами соціальних послуг) : директоркою комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Новобузької міської ради  Оленою Крамаренко та директоркою Новобузького міського центру соціальних служб сім'ї дітей та молоді  Ілоною Бондаревською. В ході  роботи присутні обговорили  важливі  аспекти соціальної роботи:

- щодо недопущення переохолодження вразливих категорій населення;

-   щодо визначення потреб населення  Новобузької міської територіальної громади у соціальних послугах;

- щодо  міжвідомчої взаємодію з виявлення та організації надання соціальних послуг дітям/особам/сім'ям Новобузької громади, які належать до вразливих категорій або перебувають у складних життєвих обставинах;

- щодо перевірок фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи Національною соціальною сервісною службою.

- щодо  налагодження співпраці між фахівцем із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб Сервісного Офісу на базі  комунальних закладів Центру надання соціальних послуг та Центру  соціальних служб для сім, дітей  та молоді.

За результатами наради прийняті   відповідні рекомендації.