Рішенням виконкому затвердили План заходів з організації виконання бюджету Новобузької міської територіальної громади

Під головуванням  міського голови Максима Лагодієнка відбулось засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради. До уваги членів виконкому було запропоновано на розгляд 16 питань.

Гвардія Наступу: На Миколаївщині стартував набір добровольців

Миколаївська область долучається до формування додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби, які мають посилити українські сили під час майбутнього наступу. Про це у п'ятницю, 3 лютого, повідомили під час спільного брифінгу начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма, начальника Головного управління Національної поліції в Миколаївській області Сергія Шайхета, командира військової частини 3039 Національної гвардії України Сергія Вакуленка та першого заступника начальника загону - начальника штабу 79 прикордонного загону, полковника Руслана Явтушинського. "На зараз, ми закликаємо всіх, хто має бажання, гарну фізичну форму та мотивацію приєднуватися. Тому що зараз той час, коли ми збираємося викинути ворога з нашої землі", - сказав очільник області. Формування підрозділів вже почалося. Основа нових бригад складається з офіцерів та солдат, які мають великий бойовий досвід та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту. Доукомплектація нових бригад відбуватиметься винятково з добровольців, високомотивованих патріотів України. Людей не просто набирають до лав нових підрозділів у структурі МВС. Їм пропонують конкретні й дуже гідні умови служби, можливість отримати професію і досвід, стати частиною великого колективу - українських захисників. Кожен охочий має можливість самостійно обрати підрозділ з урахуванням своїх переконань: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» або «A30В». "Ми набираємо вмотивованих людей, які мають лють швидше звільнити тимчасово окуповані території. З нас спорядження, зброя, навчання, а з вас - бажання та жага до перемоги", - зазначив Руслан Явтушинський. Дізнатися більше інформації та записатися онлайн можна на сайті: storm.mvs.gov.ua. Також якщо у вас виникли питання, можна зателефонувати за номером 080 010 00 20, або ж звернутися до визначених центрів надання адміністративних послуг у Миколаївській області: - м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20; - м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 1; - м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 314; - м. Баштанка, вул. Полтавська, 41; - м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 1; - м. Вознесенськ, вул. Соборності, 14. Час повертати своє. Приєднуйся! #ГвардіяНаступу

Щодо проведення наради стосовно профілактики отруєння бджіл!

З метою зменшення випадків отруєння бджіл внаслідок застосування пестицидів, на виконання листа Держпродспоживслужби від 23.01.2023 № 11.3.2-4/1713, відбудеться нарада із залученням представників органів місцевого самоврядування, суб'єктів господарювання, що займаються бджільництвом, громадських організацій бджолярів, суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність в сфері вирощування сільськогосподарських культур, щодо дотримання законодавства в частині використання пестицидів, агрохімікатів, інших засобів захисту рослин.

До уваги пенсіонерів за віком, яким виповнилося 60 років і більше та внутрішньо переміщених осіб Новобузької громади!

Гуманітарний штаб  при Новобузькій міській раді повідомляє, що 06.02.2023 року з 8.00 год. до 13.00 год. буде видаватися хліб та консерви  пенсіонерам за віком, яким виповнилося  60 років і більше та ВПО ( які зареєстровані в нашій громаді без вікових обмежень)  за адресою: вул. Гребеннікова,1 згідно графіку.

В роботі медичної ради КНП " Новобузька багатопрофільна лікарня" взяв участь міський голова Максим Лагодієнко

      В приміщені адміністрації КНП «Новобузька багатопрофільна лікарня» Новобузької міської ради 31 січня відбулася медична рада по підсумкам роботи закладу за 2022 рік. В роботі медичної ради взяли участь міський голова Максим Лагодієнко та його перший заступник Олександр Славінський.

До уваги ветеранів та ветеранок війни!

 Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» проводить опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудови сімейних фермерських господарств.