12 квітня 2024 року слухачі університету третього віку комунальної установи" Центр надання соціальних послуг" Новобузької міської ради відвідали Народний історичний музей комунального закладу "Центр культури і дозвілля" .

Під час загальної оглядової екскурсії по залах музею отримувачі соціальних послуг ознайомилися з історичними подіями та експонатами рідного краю.  Як підсумок , можемо з впевненістю сказати, що Новобужжя має дуже цікаву і незабутню спадщину, яка передається від покоління до покоління.

У Новобузькій громаді відвідали колишніх в’язнів нацистських таборів

11 квітня  перший заступник міського голови Олександр Славінський ,начальник відділу соціальної сфери Ірина Сябренко та  голова міської громадської організації Ветеранів України Світлана Федунець відвідали колишніх в’язнів нацистських таборів, яких на сьогодні у нашій громаді залишилося лише п’ять.