Енергетична безпека під час війни: Екоклуб встановлює сонячну електростанцію для лікарні у Звягелі

Лікарня у місті Звягель, що на Житомирщині, отримає альтернативне джерело енергії: для неї встановлюють сонячну електростанцію. Її планова потужність - 31,6 кВт. Встановлена електростанція гарантуватиме медичному закладу енергетичну безпеку, а ще допоможе щорічно економити кошти на платі за комунальні послуги. Завершити монтаж станції планують до кінця грудня.

Це - одна з перших електростанцій, яку встановлюють у рамках фандрейзингової кампанії Екоклубу. Кошти на її встановлення громадська організація "Екоклуб" отримала у рамках благодійного онлайн-марафону "Sustainability4Ukraine" від CSR.Ukraine та Dobro.Ua. У майбутньому сонячні електростанції планують встановити ще у шістьої лікарнях. Серед них - медичні заклади у Житомирі, Сумах, Коростені. Для цього потрібно 200 тисяч євро.

Слідкуйте за новинами Екоклубу, щоб першими дізнаватися про перебіг фандрейзингової кампанії. Як долучитися до збору коштів та більше про кампанію за цим посиланням.

Фінансова допомога енергоменеджер(к)ам

Енергоменеджер(к)и, які опинилися в скрутних умовах через війну, можуть отримати разову допомогу у розмірі 100 євро у гривневому еквіваленті.

Екоклуб, завдяки інформаційній підтримці енергетичної агенції Energie- und Umweltzentrum Allgäu gemeinnützige GmbH, Klaus Hoppe Consulting та інших колег, має можливість підтримати енергоменеджерів/-ок українських громад, які перебувають у зоні запеклих бойових дій, на окупованих територіях чи в містах, які постраждали від ракетно-бомбових ударів агресора.

Якщо Ви бажаєте скористатися пропозицією Екоклубу, або ж знаєте, кому вона буде цінною, заповніть чи поділіться цією короткою анкетою - https://cutt.ly/9JKB4ox

До участі запрошуємо як тих, хто офіційно виконує обов’язки енергоменеджерів, так і тих, хто просуває енергетичний перехід або займається енергоефективності та відновлюваних джерел енергії у своїй громаді.

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ

Школа проєктного менеджменту для місцевого самоврядування

Міжнародний республіканський інститут запускає Школу проєктного менеджменту для представників місцевого самоврядування, щоб допомогти реалізувати проєкти по відбудові громад.

Під час навчання учасники отримають теоретичні знання та практичні інструменти з управління проєктами, навички командної роботи, обміняються досвідом з іншими громадами, отримають можливість розробити власний проєкт і отримати консультацію експертів.

Для кого? Представників місцевого самоврядування. Від однієї громади можлива участь до 3 осіб максимум. Загалом відберуть 30-40 учасників.

Коли? Квітень-лютий 2023 року.

Де? Місто Київ.

Дедайн заповнення заявки: 15 січня 2023 року.

ДЕТАЛІ

Аналітична записка "Повоєнне відновлення міст України: зелена відбудова та зелена трансформація"

В аналітичній записці експерти/-ки Ресурсно-аналітичного центру "Суспільство та довкілля" спробували проаналізувати проблему повоєнного відновлення та розвитку міст, виділили основні виклики для процесу повоєнного відновлення.

Розробники записки також запропонували нові підходи для відновлення міст майбутнього в Україні: зеленої відбудови та зеленої трансформації.

Для кого? Органів місцевого самоврядування, представників центральних органів влади, громадських активістів та всіх зацікавлених.

ДЕТАЛІ