2024 рік 

             Повідомлення про обговорення  проєкту регуляторного  акту  – проєкту рішення міської ради  «Про створення громадського пасовища та затвердження Положення про громадські пасовища  на території  Новобузької міської ради».

    Мета проекту –  створення громадського пасовища та затвердження Положення про громадські пасовища на території Новобузької міської ради»  у відповідності Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій» та з урахуванням вимог  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

    Проєкт регуляторного акта розроблений з метою забезпечення потреби територіальної громади у випасанні худоби за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності не наданих у власність і користування, з метою сприяння розвитку скотарства, зокрема молочного та м’ясного поголів’я великої  рогатої худоби, шляхом спільного використання пасовища власниками худоби, мешканцями територіальної громади Новобузької міської ради.

      Термін прийняття зауважень і пропозицій до проекту   рішення становить 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному веб-сайті міської ради: novobuzka.gromada.org.ua, за адресою: площа Свободи, 42 м. Новий Буг  Миколаївської області, Баштанського району 55601 каб. №8 та в електронному вигляді на E-mail:  miskradanbug@ukr.net.

 

 

18.03.2024.

Купання заборонено!

Про заборону купання у водоймах, що розташовані на території Новобузької міської ради.

15 березня  2024 року на позачерговому засіданні місцевої комісії ТЕБ та НС було  визнано водоймища , які розташовані на території Новобузької громади  непридатними для купання згідно  розпорядження міського голови від 11 березня 2024 року № 64-р « Про визнання водоймищ розташованих на території Новобузької міської об’єднаної територіальної громади непридатними для купання» та заборонити купання людей  в неустановлених та в необладнаних для цього місцях.

Наголошуємо, що купатися можна лише там, де дозволено.

Бережіть себе та близьких.

Фото без описуФото без опису

 

2023 рік 

 

Про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

про засідання комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій спричинених збройною агресією російської федерації проти України

21.11.2023 року відбудеться засідання комісії о 15:30 год. в актовій залі міської ради за адресою: площа Свободи, 42 в м. Новий Буг.

 

 

Про проведення конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки землі та оцінки нерухомого майна відмінного від земельної ділянки

 

2022 рік 

 

Громадська організація " Центр соціального партнерства" Перспектива"  та Любисток  реалізує проєкт гуманітарної допомоги

Фото без опису

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо ліквідації Першотравневої та Розанівської філій Новобузького ЗЗСО № 1 Новобузької міської ради

Проєкти рішень про  припинення Першотравневої та Розанівської  філії Новобузького ЗЗСО № 1 Новобузької міської ради

 

 

Повідомлення про початок розгляду петиції

Електронна петиція  Черемиса Юрія Анатолійовича  « Про автобус до нічного потягу» зібрала необхідну кількість голосів на її підтримку і тепер перебуває на розгляді в  Новобузькій міській раді . Порядок розгляду електронної петиції, адресованої  органу місцевого самоврядування, визначається відповідно місцевою радою.

 Проєкт рішення  «Про Порядок розгляду  електронної петиції, адресованої  Новобузькій міській раді» буде розглянуто на найближчому засіданні сесії міської ради.

Після  прийняття рішення «Про Порядок розгляду  електронної петиції, адресованої  Новобузькій міській раді» , буде  розпочато процедуру розгляду  електронної петиції  «Про автобус до нічного потягу».

Електронна петиція  Шелест Олени  Василівни  «Про внесення змін до Плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Новобузької міської ради на 2022-2023 роки щодо набору учнів до 1-го та 10-их класів Новобузького ЗЗСО № 1.» зібрала необхідну кількість голосів на її підтримку і тепер перебуває на розгляді в  Новобузькій міській раді . Порядок розгляду електронної петиції, адресованої  органу місцевого самоврядування, визначається відповідно місцевою радою.

 Проєкт рішення  «Про Порядок розгляду  електронної петиції, адресованої  Новобузькій міській раді» буде розглянуто на найближчому засіданні сесії міської ради.

Після  прийняття рішення «Про Порядок розгляду  електронної петиції, адресованої  Новобузькій міській раді» , буде  розпочато процедуру розгляду  електронної петиції  «Про внесення змін до Плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Новобузької міської ради на 2022-2023 роки щодо набору учнів до 1-го та 10-их класів Новобузького ЗЗСО № 1.»

 

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Стратегії розвитку Новобузької територіальної громади на 2022 -2027 та Плану реалізації Стратегії розвитку Новобузької територіальної громади на 2022-2024 роки

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото без опису

Фото без опису

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Новобузька міська рада; площа Свободи, 42, м.Новий Буг, Баштанський район, Миколаївська область, 55601.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником разі поділу на лоти такі  відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Поточний ремонт дороги по вул.Тіниста м.Новий Буг Миколаївської області, код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

3.  Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-18-005538-a

4. Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Необхідність в проведені поточного ремонту дороги по вул.Тіниста м.Новий Буг виникла у зв'язку з аварійним станом дорожнього покриття, існуюче асфальтобетонне та щебенево-грунтове покриття дороги, не забезпечує надійне експлуатування дороги, виявленні значні вибоїни.

 Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснено на підставі затвердженого дефектного акту «Поточний ремонт дороги по вул.Тіниста м.Новий Буг Миколаївської області».

При проведені поточних ремонтних робіт виконавець повинен виконувати заходи, що забезпечують дотримання правил техніки безпеки у відповідності із Законом України «Про охорону праці», інших чинних нормативних документів та актів з охорони праці, природоохоронного законодавства, державних будівельних норм (ДБН) тощо.

5. Обгрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до розрахунку кошториса на 2021 рік, становить 324620,82 грн з ПДВ. Заплановано в бюджетному запиті: 1(одна) послуга – проведення поточного ремонту дороги по вул.Тіниста м.Новий Буг Миколаївської області.

6.  Очікувана вартість предмета закупівлі: 324620.82 грн. з ПДВ.

7. Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: визначено відповідно до одного із методів затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 18.02.2020р. №275 (далі – Наказ).

Розрахунок очікуваної вартості закупівлі послуг з поточного ремонту визначається з урахуванням ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», прийнятого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 №293, відповідно до дефектного акту.

Очікувана вартість поточного ремонту дороги по вул.Тіниста м.Новий Буг Миколаївської області на 2021 рік становить 324620,82 грн. з ПДВ.

 

До уваги депутатів! 20 серпня  о 14.00.год  в актовій залі міської ради відбудеться засідання постійної депутатської комісії з земельних питань. 

 

УВАГА! Конкурс! До уваги громадськості!

 

Новобузька міська рада оголошує  конкурс на  кращу ескізну пропозицію пам’ятника загиблим учасникам АТОООС  Новобузької громади.

Термін надання пропозицій 30 календарних днів з дня опублікування.

Пропозиції надавати до Новобузької міської ради за адресою м.Новий Буг, площа Свободи,42, кабінет № 11 або на електронну пошту  miskradanbug@ukr.net  з поміткою «Конкурс   пропозицій».

 

Увага! Продовження засідання виконавчого комітету!

Новобузька міська рада повідомляє, що сьогодні, 16 серпня о 14:00 в залі засідань міської ради відбудеться продовження позачергового засідання виконавчого комітету міської ради, яке було заплановано на 11 серпня поточного року. 

 

Нагадуємо питання до розгляду :

 1. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
 2. Про влаштування до КНП «Миколаївський обласний будинок дитини» малолітньої дитини.
 3. Про присвоєння адреси комплексу дитячого містечка «Країна Чудес» в м. Новий Буг.
 4. Про зміну адреси приміщення для голосування та адреси приміщення дільничної виборчої комісії.

 

Проєкти рішень, винесених на позачергове засідання виконавчого комітету можна переглянути, натиснувши тут.

 

Шановні депутати Новобузької міської ради та мешканці міста!

 

Доводимо до Вашого відома, що позачергове пленарне засідання ІХ сесії VIII скликання Новобузької міської ради, заплановане на 10:00 13 серпня поточного року засідання сесії переноситься.

Про дату позачергового пленарного засідання ІХ сесії VIII скликання Новобузької міської ради буде повідомлено додатково.

 

Новобузька міська рада надає обгрунтування інтернет послуг

https://rada.info/upload/users_files/04056598/2cad113aab9019535199766e1a473ca5.docx

 

 

Шановні депутати Новобузької міської ради та жителі Новобузької громади!

Згідно розпорядження міського голови від 03.08.2021 року № 207-р заплановані на 04.08.2021 о 09:30 спільні засідання депутатських комісій та позачергове засідання ІХ сесії Новобузької міської ради VIII скликання 0 10:00 переноситься на 13.08.2021 року.

 

До уваги депутатів Новобузької міської ради

04 серпня поточного року о 09:30 в залі засідань Новобузької міської ради відбудеться засідання спільних депутатських комісій.

 

 

 

Шановні жителі Новобузької територіальної громади!

Новобузька  міська рада повідомляє,  що  податкові повідомлення  - рішення  по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачене фізичними особами, які є власниками житлової та нежитлової нерухомості (оподатковуються об’єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки:

а) квартира/квартир, загальна площа  яких перевищує 60 кв. метрів;

б) житловий будинок/будинків, загальна площа яких перевищує 120 кв. метрів)  передані Новобузькою податковою та знаходяться в Новобузькій міській раді за адресою: м.Новий Буг, Площа Свободи, 42 в кабінеті №8 (відділ з питань земельних відносин та агропромислового комплексу). 

  Сплата податків - це конституційний обов'язок кожного громадянина.

 29 серпня 2021 року спливає термін сплати податкових зобов’язань по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за звітний 2020 рік.

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

Шановні жителі Новобузької територіальної громади!

31 травня 2021 року о 15:00 відбудуться громадські обговорення про передачу в оренду ТОВ «Агрохімпродукт», земельна ділянка по вулиці Возкальна, 1а, с. Станційне.

 

Оголошення

опубліковано 10.03.2021.

Новобузька міська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад  посадових осіб  органів місцевого самоврядування до відділу земельних відносин та агропромислового комлексу

Фото без опису

 

 

Швейцарсько - українським проєктом " Підтримка децентралізації в Україні" ( DESPRO) разом з Громадською спілкою " Українське об'єднання ринків капіталу"  розроблено ввідний онлайн семінар "Місцеві запозичення через випуск муніципальних облігацій для фінансування місцевих інвестиційних проєктів", який буде проведено безоплатно для усіх зацікавлених фахівців в сфері фінансів та економіки 23 лютого 2021 року.

Час проведення : з 11.00.до 12.00.год. початок реєстрації в ZOOM о 10.45.

Ідентифікатор : 88567972574

Пароль : 769529

Телефон для зв'язку з ведучим : 050104-20-24

 

 

До уваги членів виконкому !

16 грудня о 10.00.гогд відбудеться засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради.

 

Декларування доходів громадянами

https://rada.info/upload/users_files/04056598/a7bd24bca357c613e9493227d344572c.doc

 

ОГОЛОШЕННЯ!

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року №1266 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 року №631 і від 11 жовтня 2016 року № 710" оприлюднюємо обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості.

https://rada.info/upload/users_files/04056598/6fb4bf7a6c7d39e4630aed7c8f851f18.docx

 

 

Шановні  жителі Новобузької громади!

Новобузька міська рада  пропонує при виявленні ознак  пошкодження ліхтарів ,  електричних  проводів, прориву  водопровідних труб та інших  подій надзвичайного характеру   повідомляти  міську раду за телефоном   : 9-18-01

 

До уваги депутатів Новобузької міської ради !

 

15 січня  о 13.00.год  відбудуться засідання постійних  депутатських комісій:

 

 •  в малому залі засідань - комісія з питань земельної реформи,охорони довкілля та агропромислового розвитку;
 • в сесійній залі – спільне засідання комісій з питань планування соціально – економічного розвитку,бюджету, фінансів,комунальної власності,житлово – комунального господарства,інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності та з питань освіти,охорони здоров’я,соціального захисту,культури, туризму,молоді і спорту, депутатської діяльності та законності.

 

Новобузька міська рада оголошує конкурс на краще оформлення вітрин центру міста  Новий Буг

З метою залучення  установ, підприємств різних форм власності та  громадськості до святкового оформлення вітрин центральної частини міста Новий Буг на період новорічних та різдвяних свят, міським головою Максимом Лагодієнко  прийнято розпорядження «Про проведення конкурсу на краще оформлення вітрин об’єктів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення, інших закладів та установ,  вікон та будинків центральної частини міста Новий Буг до новорічних та різдвяних свят».  Розроблено відповідне Положення про проведення конкурсу та затверджено склад конкурсної комісії.  Переможці  отримають подарунки.

Запрошуємо долучитись  до участі в конкурсі!

 

14 грудня  о 10.00.год. біля пам'ятника загиблим  ліквідаторам ЧАЕС  з нагод Дня вшанування  учасників - ліквідаторів   катастрофи на ЧАЕС відбудеться урочиста церемонія покладання квітв  .

                                                                                                                           Оргкомітет

 

Оголошення  про скликання першої сесії новообраної Новобузької  міської ради восьмого скликання

Фото без опису

Оголошення!

У зв’язку з багаточисельними зверненнями жителів громади щодо надання земельних ділянок  (2 га) сільськогосподарського призначення,Новобузька міська рада роз’яснює,що  право  розпоряджатися земельними ділянками Новобузької ОТГ ще з 2005 року  надано Головному  Управлінню Держгеокадастру у Миколаївській області.

Новобузькою міською радою направлено до відділу Держгеокадастру у Новобузькому районі  лист 11.08.2020 року за № 939-02-12 про погодження переліку земельних ділянок державної власності  сільськогосподарського призначення загальною площею 1286,8058 га, які плануються до передачі у комунальну власність Новобузькій міській раді.

      Станом на 12.10.2020 року земельні ділянки державної власності сільськогосподарського призначення не передані до комунальної власності Новобузької міської ради.

    Тому,передача земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Новобузької міської ради  здійснюється Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області за погодженням з Новобузькою міською радою  відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 № 60-р погодження об’єднаної територіальної громади (шляхом прийняття відповідного рішення)

З рішенням сесії Новобузької міської ради №117 від 24.02.2020. «Про ініціювання передачі  земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Новобузької територіальної громади», можливо ознайомитись на офіційному сайті міської ради.

 

 

 

Відповідно до розпорядження міського голови 29 вересня  о 10.00.год відбудеться  чергове засідання 12 сесії міської ради з наступним порядком денним:

https://rada.info/upload/users_files/04056598/7c88a05a41b7661daf87ec34d0a2b02c.docx

Оголошення про  продовження  громадських слухань з обговорення  проекту генерального плану  міста Новий Буг та села Станційне

 Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України  «Про основи містобудування», Закону України  «Про планування і забудову територій»,  Закону України «Про архітектурну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» міською радою продовжено громадські слухання щодо розгляду проекту містобудівної документації   генерального плану  населеного пункту місто Новий Буг та села Станційне.

Громадські обговорення відбудуться 27 серпня о 15.00.год. в актовій залі  Новобузької міської ради ( ІІ поверх) за адресою : м. Новий Буг. площа Свободи,42.

 

Звертаємо увагу, що у зв’язку з постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  прохання  дотримуватись протиепідемічних заходів та не наражати на небезпеку себе та своїх близьких.

                                                                                        Виконавчий комітет Новобузької ОТГ

 

 

До уваги членів виконкому  та жителів громади!

Засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради відбудеться 12 серпня о 14.00.год. в актовій залі міської ради ( ІІ поверх).

 

УВАГА! КАРАНТИН!

У зв’язку з введенням  обмежувальних заходів на період  карантину на території Новобузької міської громади,особистий прийом громадян міським головою та  керівниками структурних підрозділів  Новобузької міської ради  проводитись не буде. Для вирішення невідкладних питань телефонуйте за номером 05151- 9-18-01

 

 «Вікі любить пам’ятки» – завантажте фотографії, допоможіть Вікіпедії та змагайтеся за призи!

.З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі між

народний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». Метою проєкту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року вже понад 20 країн світу заявили своє бажання провести конкурс.

.В Україні конкурс пройде вже дев’ятий рік поспіль. Конкурсний список складається з понад 89 тисяч пам’яток історико-культурної спадщини з усіх областей України, в тому числі Криму. За попередні роки понад 2700 учасників завантажили понад 280 тисяч світлин майже 35 тисяч об’єктів культурної спадщини – культових споруд, будинків, палаців. Проте більша частина культурної спадщини України все ще не має своїх світлин у Вікіпедії. Конкурс має на меті це виправити.

Запрошуємо всіх долучатися до конкурсу, завантажувати фотографії, показати унікальність історико-культурних об’єктів свого краю та привернути увагу до стану їхнього збереження.

Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі. Для цього протягом вересня слід завантажувати на Вікісховище світлини власного авторства із конкурсних списків. Фотографії можуть бути зроблені в будь-який період часу; головне, щоб це були власні роботи. Також можна вантажити відеоматеріали, де зображені пам'ятки.

 Переможці конкурсу отримають цінні призи. Призовий фонд буде розподілено між авторами найкращих фотографій конкурсу загалом, авторами найкращих фото кожного регіону, учасниками, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток в Україні та кожному регіоні, та переможцями спецномінацій. Окремою номінацією відзначатимуться автори, що вперше беруть участь у конкурсі.

Десять найкращих світлин культурної спадщини України змагатимуться на міжнародному рівні.

Як взяти участь дивіться на сайті конкурсу: http://wlm.org.ua/participation/

Детальніше із регламентом конкурсу можна ознайомитися за лінком: http://wlm.org.ua/rules/

Сторінка конкурсу у Фейсбук: https://www.facebook.com/wlmua/

.З пропозиціями щодо співпраці та питаннями звертайтеся до організаційного комітету конкурсу: wlm@wikimedia.org.ua        

.

Для довідки: «Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) — міжнародний конкурс фотографій пам'яток культурної спадщини для ілюстрування Вікіпедії, який був започаткований у 2010 році в Нідерландах. Конкурс був визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Всього за час проведення конкурсу було завантажено понад 2,4 млн фотографій.


 

 

 

До уваги  членів комісії з питань ТЕБ та НС  Новобузької міської ради!

03 серпня о 10.00.год.  в актовому залі міської ради відбудеться засідання комісії з питань ТЕБ та НС Новобузької міської ради.

До уваги  депутатів міської ради та жителів громади!

10 липня в сесійній залі міської ради відбудуться засідання постійних депутатських комісій:

- о 13.00.год. - засідання комісії з питань  планування  бюджету  та фінансів;

- о 15.00.год. - засідання комісії з питань соціального захисту громадян, освіти, охорони здоров’я, спорту, культури, та захисту прав громадян.

 

Комунальне підприємство " Добробут" надає графік роботи автобуса з 06.07.2020 року по маршруту " Автовокзал - Центр - Залізнична станція" до потягів.

Фото без опису

 

 

До уваги членів комісії з питань ТЕБ та НС міської ради та жителів громади!

02 липня о 14.00.год   в сесійній залі міської ради відбудеться позачергове засідання  місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

 

 

Громадське обговорення проекту Плану соціально економічного розвитку Новобузької ОТГ на 2020-2022 роки

Новобузька міська рада повідомляє про початок громадського обговорення проекту Плану соціально-економічного розвитку Новобузької об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки. Із текстом проекту можна ознайомитися на сайті міської ради за адресою :novobuzka.gromada.gov.ua    

Також,  в друкованому вигляді – у відділі  інвестицій та соціально – економічного розвитку Новобузької міської ради, за адресою: вул.площа Свободи, 42,кабінет № 3 (2 поверх).

Свої пропозиції або зауваження (із зазначеним власним ПІБ та контактними даними – телефон, адреса) надсилати на електронну скриньку:
              miskradanbug@ukr.net,   (з приміткою в темі – план соціально-економічного розвитку)
Або на поштову адресу:

Новобузька  міська рада
Вул.
площа Свободи,42
м. Новий Буг
55601

Сектор  по роботі зі ЗМІ,зв'язків з громадськістю та роботи з правоохоронними органами Новобузької ОТГ

( 30.06.2020.)

 

До уваги членів комісії з питань ТЕБ та НС міської ради та жителів громади!

24 червня о 14.00.год   в сесійній залі міської ради відбудеться позачергове засідання  місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

До уваги членів виконкому ! 16 червня о 10.00.год  в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконкому.

 

До уваги громадськості!

Новобузька міська рада  запрошує до  громадського обговорення   по питанню « Про встановлення місцевих податків і зборів на території Новобузької міської об’єднаної громади на 2020 рік». Ознайомитись з матеріалами можно на офіцйному сайті  Новобузьеоїх міської ради  https://novobuzka-gromada.gov.ua/   або  у кабінеті № 8  міської ради .З пропозиціями та зауваженнями звертатись протягом 30 календарних днів  від дати публікації до Новобузької міської ради за тел. 9-18-01 або за адресою : м.Новий Буг вул. Площа Свободи, 42, каб. № 8.

 

28 травня 2020 року о 10 годині на інноваційному полігоні з трансферту сучасних технологій в АПК Маколаївського національного аграрного університету, що розташований біля села Сенчине Миколаївського району Миколаївської області (107 км автомагістралі Миколаїв-Одеса) відбудеться Міжнародний день поля.
Програмою заходу передбачено огляд досягнень вітчизняної та зарубіжної аграрної науки і галузі селекції пшениці озимої, ячменю, гороху, ріпаку озимого, презентації системи живлення та захисту рослин та технології точного землеробства, виставка сільськогосподарської техніки, демонстрація її роботи.

Сьогодні,27 травня о 15.00.год. у залі засідань міської ради відбудеться засідання  земельної комісії .

 

25 травня о 14.00.год. в сесійній залі  міської ради відбудеться засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

Фото без опису

 

12 травня о 9.00.год відбудеться засідання комісії ТЕБ та НС  в актовому залі міської ради

 

 

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ  ( по БІОТАЛУ)

Новобузька міська рада планує проведення реконструкції системи водоочищення каналізаційних стічних  вод  з  застосуванням  очисних споруд типу  Biotalза адресою м. Новий Буг вул. Радісна, 42. Проектом передбачена  реконструкція каналізаційної насосної станції в станцію очищення стічних вод, монтаж необхідного технологічного обладнання, прокладання  зовнішніх мереж  водопроводу, каналізації і електропостачання,  будівництво нової  трансформаторної підстанції, влаштування огорожі території споруд системи очищення стічних вод.

Вплив на навколишнє середовище в період виконання будівельних робіт, пов'язаних з реконструкцією об'єкту буде допустимим внаслідок використання сучасних технологій, обладнання і сертифікованих будівельних матеріалів, що відповідають санітарно-гігієнічним вимогам і пройшли радіаційний контроль, обмежену тривалість будівельних робіт і локальність його обсягів.

Залишковий вплив на навколишнє середовище в цілому прогнозується в межах, що регламентуються вимогами чинного природоохоронного законодавства України.

Ознайомитися з проектною документацією, а також висловити зауваження, пропозиції та рекомендації можна за адресою:   

55600, Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Площа Свободи, 42

 

ЗАЯВА ПРО ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ 

Новобузька міська рада має намір здійснити реконструкцію  системи водоочищення каналізаційних стічних вод з застосуванням очисних споруд типу Biotalза адресою м. Новий Буг, вул. Радісна, 42.

Оцінка впливу на навколишнє середовище, виконана спеціалізованою проектною організацією, показала, що вплив на всі об'єкти навколишнього середовища, який чиниться як в процесі проведення реконструкції об'єкту, так і в період його нормальної експлуатації, не вийде за межі санітарно-гігієнічних і екологічних нормативів при бездоганному виконанні регламенту експлуатації технологічного обладнання станції біологічної очистки стічних вод.

Основні показники по об'єкту:

 • площа земельної ділянки - 0,9775 га;
 • площа забудови -  935, 0 м2;
 • площа твердого покриття - 321,22 м2;
 • площа озеленення -  491,38 м2;
 • потужність очисних споруд — 73000 м3/рік, 200 м3/добу;
 • річне споживання електроенергії — 250 тис. кВт*год;
 • розрахунковий термін експлуатації — 60 років.

Реалізація проекту відповідає тенденції сталого розвитку, прийнятої в усьому цивілізованому світі, згідно з якою підвищення якості життя досягається при допустимому впливі на навколишнє середовище.

Ознайомитися з проектною документацією, а також висловити зауваження, пропозиції та рекомендації можна за адресою: 

55600, Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Площа Свободи, 42

 

 

Про  скликання виконкому

14 квітня  о 10.00.год. в актовому залі міської ради відбудеться засідання виконачого комітету міської ради.

Про проведення Всеукраїнської акції "Серце до серця"!

Миколаївська  ОДА повідомляє про проведення з 01 квітня по 03 траня 2020 року на території області всеукраїнської акції "Серце до серця", метою якої є збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень області.Пропонуємо надати всебічну підтримку організаторам у проведенні акції.

За додатковою інформацією звертатись до Софії дубової,обласного координатора Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця". тел. 0685904231,sofyshka1996@gmail.com

 

Відповідно до рішення сесії міської ради № 37 від 05.11.2019. Новобузької міською радою з 05 листопада 2019 року  оголошено конкурс на  проект тексту та музики гімну міста Новий Буг.

Термін дії конкурсу  продовжено до 06 березня 2020 року.

Музика та слова Анни Сімочкіної та аранжировка Віктора Струца

Фото без опису

Музика та слова  Клименка Сергія

Фото без опису Фото без опису

6 лютого  2020 року закінчився термін проведення конкурсу. До уваги конкурсної комісії було надано один текст гімну ( автор - А.Кислий) та один текст музики ( автор - Б. Тітенко). Тексти надаємо для ознайомлення.

музика для гімну на слова А. Кислого

https://rada.info/upload/users_files/04056598/ca280121c09285ba8e4bee8d5d64d920.jpg

                  Гімн Нового Бугу

текст А.Кислий                                           музика Б.Тітенко

1

Новий Буг рідне місто моє, мала Батьківщина моя.

Новий Буг-це громада міцна, і віра в майбутнє свята.

Скарб твій безцінний-це люди, що славу твою бережуть.

В них гордістю повняться груди, що в місті працюють,живуть.

Пр-в:

Лицарський дух і свобода,

На прапорі міста й герба.

В коріннях козацького роду,

Шлях праведний і боротьба.

2

Гордість твоя це герої! Слава не меркне про них.

Звитягу здобули в двобої, імена на скрижалях святих!

В планах,постійно у дії, молодь-майбутнє твоє.

Віру,любов і надію вона у майбутнє несе!

Пр-в:

 

Новобузька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад 

відповідно до розпорядження  міського голови № 51-ар відщ 03.02.2020 року " Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад  працівників новостворених  відділів структури Новобузької міської ради на 2020 рік"

    Оголосити конкурс на заміщення вакантних посад:

 

  1. Провідний спеціаліст фінансового відділу.

Кваліфікаційні вимоги:  освіта вища, базова вища (магістр, спеціаліст, баклавр, молодший спеціаліст) відповідного професійного спрямування: економіка, фінанси. Вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом  на службі в органах місцевого самоврядування, державної служби, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 3 років.

2. Провідний спеціаліст відділу  бухгалтерського обліку та звітності ( 2 штатні одиниці)

Кваліфікаційні вимоги:  освіта вища, базова вища (магістр, спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) відповідного професійного спрямування: економіка, фінанси, бухгалтерський облік та аудит. Вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом  на службі в органах місцевого самоврядування, державної служби, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 3 років.

3. Начальник відділу з питань інвестиційних проектів та соціально – економічного розвитку.

Кваліфікаційні вимоги:  освіта вища (магістр, спеціаліст) відповідного  професійного спрямування – економіка. Вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого самоврядування, на керівних посадах  на державній службі не менше 5 років.

4. Головний спеціаліст відділу освіти.

Кваліфікаційні вимоги : освіта вища, базова вища (магістр, спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) відповідно до професійного спрямування - економіка, фінанси. Вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на державній службі або  посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше  3       роки

5. Провідний спеціаліст   сектору культури та туризму.

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища, базова вища (магістр, спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) відповідно до професійного спрямування - економіка, фінанси. Вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на державній службі або  посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 3 роки.

6.Завідувач сектору молоді та спорту.

 Кваліфікаційні вимоги: вища освіта педагогічна за напрямком фізичне виховання і спорт (магістр, спеціаліст). Вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на державній службі та закладах освіти  незалежно від форми власності не менше 5 років.

 7. Провідний спеціаліст сектору молоді та спорту.

Кваліфікаційні вимоги:  освіта вища, базова вища (магістр, спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) відповідного професійного спрямування – економіка, фінанси. Вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого самоврядування, на  державній службі або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 3 років.

2. Необхідні документи для участі у конкурсі:

-     заява про участь у конкурсі

-     особова картка (форма П-2 ДС)

-     автобіографія

-     дві фотокартки розміром 4x6

-     копія документа про освіту

-     копія паспорта,ідентифікаційного коду

-     електронна декларація про доходи за 2019 рік.

Для  довідок та  детальної інформації звертатись протягом 30 календарних днів  від дати публікації до Новобузької міської ради за тел. 9-35-75  або за адресою : м.Новий Буг вул. Площа Свободи, 42, каб. № 4.

 

Новобузька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

відповідно до розпорядження міського голови від 29 січня 2020 року № 42 - ар " Про оголошення конкурсу  на заміщення вакантних посад працівників новостворених відділів структури  Новобузької міської ради на 2020 рік"

 

 1. 1.1.Начальник відділу з питань земельних відносин та агропромислового комплексу.

 

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища (магістр, спеціаліст) відповідного  професійного спрямування: землевпорядкування та кадастр. Вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на  підприємствах, установах та організаціях незалежно від форми власності не менше 5 років.

1.2. Провідний спеціаліст-інженер-землевпорядник відділу з питань земельних відносин та агропромислового комплексу.

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища, базова вища (магістр, спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) відповідного професійного спрямування: землевпорядкування. Вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби, на підприємствах, установах та організаціях незалежно від форми власності не менше 3 років.

1.3. Начальник відділу – головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності.

 Кваліфікаційні вимоги: освіта вища (магістр, спеціаліст) відповідного професійного спрямування : економіка, фінанси.  Вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом  на керівних посадах  в органах місцевого самоврядування, на керівних посадах державної служби або  на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 5 років.

1.4. Провідний спеціаліст відділу  бухгалтерського обліку та звітності.

Кваліфікаційні вимоги:  освіта вища, базова вища (магістр, спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) відповідного професійного спрямування: економіка, фінанси, бухгалтерський облік та аудит. Вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом  на службі в органах місцевого самоврядування, державної служби, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 3 років.

  1. Начальник фінансового відділу.

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища  (магістр, спеціаліст) відповідного професійного спрямування - економіка, фінанси. Вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на керівних посадах  в органах місцевого самоврядування, на керівних посадах державної служби, керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 5 років.

  1.  Провідний спеціаліст фінансового відділу.

Кваліфікаційні вимоги:  освіта вища, базова вища (магістр, спеціаліст, баклавр, молодший спеціаліст) відповідного професійного спрямування: економіка, фінанси. Вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом  на службі в органах місцевого самоврядування, державної служби, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 3 років.

  1. Начальник відділу з питань містобудування, архітектури, будівництва та цивільного захисту - архітектор.

Кваліфікаційні вимоги:  освіта вища (магістр, спеціаліст) відповідного  професійного спрямування – будівництво, архітектура. Вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого самоврядування, на керівних посадах  на державній службі не менше 5 років.

1.8.Спеціаліст з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та з питань оборонної та мобілізаційної роботи, інженер з охорони праці  відділу з питань містобудування, архітектури, будівництва та цивільного захисту.

Кваліфікаційні вимоги :  освіта  вища, базова вища (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) відповідного професійного спрямування - інженер з цивільного захисту населення, інженер з техніки безпеки. Вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом не менше 3 років.

  1. Завідувач сектору з питань засобів масової інформації, зв'язків з громадскістю та роботи з правоохоронними органами.

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища (магістр, спеціаліст) відповідно до професійного спрямування- журналістика, філологія. Вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на державній службі або  посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 5 років.

  1. Начальник відділу освіти.

 Кваліфікаційні вимоги: вища освіта педагогічна (магістр, спеціаліст). Вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на державній службі та закладах освіти  незалежно від форми власності не менше 5 років.

 1.11.Завідуючий сектором культури та туризму.

Кваліфікаційні вимоги:  освіта вища (магістр, спеціаліст) відповідного професійного спрямування-художній керівник, організатор культурно-освітніх программ. Вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого самоврядування, на  державній службі або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 5 років.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

- заява про участь у конкурсі;

-особова картка ( форма П - 2ДС);

- автобіографія;

- дві фотокартки розміром 4х6;

- копія документа про освіту;

- копія паспорту,ідентифікаційного коду;

- електронна декларація про доходи за 2019 рік;

Для довідок та  детальної інформації звертатись  протягом 30 календарних днів  від дати публікації до Новобузької міської ради  за телефоном  9-34-75 або за адресою : м. Новий Буг вул. Площа Свободи,42,каб. 5

 

 

До уваги громадськості! Всеукраїнський онлайн-марафон

Громадська рада при Міністерстві юстиції України запрошує громадян України, представників юридичної спільноти, керівників та власників підприємств взяти участь у першому Всеукраїнській онлайн-марафоні на тему «Реструктуризація боргів & Банкрутство підприємств по-новому 2020», який буде проведено із 03 по 07 лютого 2020 року у форматі інтернет-відеоконференції.Під час онлайн-марафону громадяни України зможуть дізнатися як згідно з чинним законодавством здійснити реструктуризацію боргів, в тому числі перед банками та мікрофінансовими установами. Керівники та власники підприємств ознайомляться з новим Кодексом України з процедур банкрутства, питаннями субсидіарної відповідальності перед кредиторами, новими особливостями процедур банкрутства та розширенням прав арбітражних керуючих і кредиторів у процедурах фінансової реструктуризації та банкрутства підприємств.

Участь у заході безкоштовна, онлайн з будь-якого комп’ютера, з будь-якої точки світу.

Інформація щодо спікерів, змісту програми Всеукраїнського онлайн-марафону та реєстраційної форми для участі у заході оприлюднена на сайті конференції за адресою:

https://marafon2020.bankrutstvo.online/?utm_source=oda. 

 

 

Питання.які будуть винесені на розгляд сесії міської ради 17.01.2020. :

Про  затвердження структури, чисельності виконавчого апарату міської ради на 2020 рік

Про затвердження передавальних  актів

Про прийняття майна з комунальної власності   Новомихайлівської сільської ради у комунальну власність Новобузької міської ради Миколаївської області

Про передачу з балансу Новобузької міської ради в господарське відання та на баланс комунального підприємства Новобузької міської ради «Добробут»
артезіанської свердловини в с. Новомихайлівка, артезіанської свердловини та Бювету в с. Новодмитрівка

Про вступ до асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних  територіальних громад»

Про внесення доповнень до рішення міської ради від 29 березня 2016 р. № 55 «Про затвердження Програми Новобузької міської ради «Соціальний захист» на 2016-2020 роки»

По внесення доповнення до рішення міської ради від 21.12.2018року № 427

«Про затвердження Положення про порядок надання допомоги на

поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого

 або особі, яка зобов’язалася поховати померлого,та встановлення розміру

допомоги на поховання, та Положення про порядок та умови виплати одноразової

матеріальної допомоги громадянам за рахунок коштів міського бюджету»

 

 

Рішенням Новобузької міської ради встановлено ставки та пільги із сплати  земельного податку, податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки   на 2020 рік

https://rada.info/upload/users_files/04056598/6757e4fabc0bf033153f81e6d3014916.doc

додаток № 1 

https://rada.info/upload/users_files/04056598/f5d04e7b9ca89dab329fdd748c56bd33.doc

додаток № 2

https://rada.info/upload/users_files/04056598/0c46dcead4007e9348f27a9e672539da.doc

Внесення доповнень до "Положення  про податок на майно"

https://rada.info/upload/users_files/04056598/d9de6773cfde48d1efbad64aaf88036a.doc

Про встановлення Ставок єдиного податку на 2020 рік

https://rada.info/upload/users_files/04056598/b3c871d96269132b04b46bc2903e8c05.doc

 

2019 рік

АНОНС! Про скликання депутатських комісій міської ради

19 грудня  о 10.00.год. в приміщенні міської ради відбудуться засідання постійних депутатських комісій з питань земельної реформи та охорони довкілля та комісія з питань житлово- комунального господарства,будівництва. транспорту. зв'язку та торгівельного обслуговування населення.

19 грудня  о 15.00.год. відбудеться спільне засідання  постійних депутатських комісій міської ради.

 

Оголошення про конкурс на текст та музику гімну  міста Нового Бугу

склад конкурсного комітету з відбору тексту та музики гімну міста Новий Буг

https://rada.info/upload/users_files/04056598/cc47230d6b9ad81f8952b8985445f9f9.doc

 

Оголошення про обговорення проекту Детального плану території земельної ділянки

https://rada.info/upload/users_files/04056598/862277ea94a87583c401d32152a83129.doc

Повідомлення про громадські слухання

Громадські слухання по питанню Детальний план території площею 6,0000
га з кадастровим номером 4824510100:09:000:0135 з метою подальшої
зміни категорії та цільового призначення земельної ділянки із земель
сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням для ведення
особистого селянського господарства землі енергетики з цільовим
призначенням для розміщення, будівництва, експлуатації та
обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих
підприємств, установ і організацій (14.01) в межах території
Новобузької міської ради Новобузького району Миколаївської області (за
межами населеного пункту), яке попередньо висвітлене в випуску газети
«Вперед» № 96-97 від 21 листопада 2019 року призначені та будуть
проведені 13 січня о 11:00 2020 року в сесійній залі Новобузької
міської ради.

У громадських слуханнях можуть брати участь: повнолітні дієздатні
фізичні особи, які мешкають на території, щодо якої розробляється
документація, власники та користувачі земельних ділянок, розташованих
на території, щодо якої розробляється документація, та суміжній з нею:
представники громадських організацій, органів самоорганізації
населення, органів місцевого самоврядування , діяльність яких
поширюється на відповідну територію.

 

Про перенесення робочих днів у грудні 2019 року

     З метою створення сприятливих умов для святкування католицького Різдва Христового та Нового Року, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.01.2019 р. № 7-р «Про перенесення робочих днів у 2019 році», п. 20 частини третьої ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”розпорядженням Новобузького міського голови  від 02 грудня 2019 року № 279-р перенесено робочий день понеділка 30 грудня 2019 р. на суботу 21 грудня 2019 р. та  робочий день вівторка 31 грудня 2019 р. на суботу 28 грудня 2019 р. таким чином встановивши вихідні дні з 29 грудня 2019 року по 1 січня 2020 року, включно.