Новобузька філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Ярмарок вакансій ТОВ «Меркурій Агро Тех»

ТОВ «Меркурій Агро Тех» - це компанія, що спеціалізується на модернізації аграрної техніки під технологію No-till, виготовленні комплектуючих до агротехніки та виготовленні агротехніки власного виробництва. Окрім того, компанія виконує доставку агротехніки з Європи та має розгалужену систему зв’язків з більшістю виробників агротехніки України, велику та активну клієнтську базу. Наразі ТОВ «Меркурій Агро Тех» потребує фахівців за такими професіями як: електрогазозварник, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування,  представник торговельний, бухгалтер. З метою забезпечення підприємства кваліфікованими кадрами Новобузькою районною філією Миколаївського ОЦЗ було організовано ярмарок вакансій, який відбувався на відкритій території біля приміщення центру зайнятості з дотриманням всіх карантинних вимог.  Під час ярмарку,  директор  філії  Тетяна Бабич, звернула увагу присутніх на конкурентну заробітну плату на підприємстві, можливість збудувати кар’єру, отримати нові знання, новий досвід роботи у такій актуальній для району галузі як аграрна. За результатами групової зустрічі, виконавчий директор підприємства Забродін Павло Валентинович запропонував індивідуальні співбесіди з кандидатами. Участь в ярмарку взяли 18 осіб. Вакансії ще відкриті і чекають на свого працівника!