ЦНАП Новобузької міської ради

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Новобузької міської ради

- начальник відділу: Альбертін Олена Вадимівна, тел. 0661483758

- Місцезнаходження: 55601, Миколаївська обл., Новобузький р-н, м. Новий Буг, площа Свободи, 42, адреса електронної пошти: regnovbug@ukr.net

- Структура відділу:

• Начальник-державний реєстратор - Альбертін Олена Вадимівна
  • державний реєстратор речових прав на нерухоме майно – Щербак Олена Олександрівна
  • державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців– Бакаєва Валерія Валеріївна
  • адміністратор (реєстрація місця проживання фізичних осіб) – Боровльова Ірина Володимирівна.

Основні завдання:

• організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;
  • спрощення процедури отримання адміністративних послуг і поліпшення якості їх надання;
  • забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора;
  • вжиття заходів щодо запровадження надання адміністративних послуг в електронній формі;
  • використання сучасних інформаційних технологій з метою доступності замовлення адміністративних послуг в он-лайн режимі.

Функції та повноваження центру:

• Організовує надання якісних послуги суб’єктам звернень відповідно до реєстру адміністративних послуг.
  • Здійснює прийом, реєстрацію, облік, передачу за призначенням, зберігання, пошук, розсилку документів, що надходять до ЦНАП, видачу інформації стосовно строків їх проходження.
  • Здійснює контроль за своєчасним розглядом заяв суб’єктів звернень, що надійшли до міської ради та її виконавчого комітету, забезпечує дотримання вимог законодавства щодо розгляду заяв суб’єктів звернень, здійснює контроль за станом цієї роботи на підприємствах, в установах та організаціях міста незалежно від форм власності, а також аналізує причини виникнення порушень у виконанні вимог чинного законодавства, вносить пропозиції щодо їх усунення.
  • Організовує проведення дослідження рівня задоволеності суб’єктів звернень щодо надання послуг посадовими особами міської ради та її виконавчого комітету шляхом анонімного анкетування в управліннях, відділах, службах міської ради, її виконавчого комітету та інформаційно-довідкових центрах міста.
  • Забезпечує оприлюднення у засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті міської ради узагальнених відомостей про організацію роботи щодо надання адміністративних послуг, інформує мешканців міста про роботу міської ради та її виконавчого комітету з питань, що належать до компетенції ЦНАП.

- Розклад роботи: понеділок - четвер з 8:00 до 17:00; п’ятниця  з 8:00 до 16:00; субота, неділя – вихідні.

- Умови надання адміністративних послуг та правила їх оформлення здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України, а саме:

Положення про ЦНАП

Поняття кінцевий бенефіціарний власник