Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Новобузької міської ради

Фото без опису- начальник відділу: Альбертін Олена Вадимівна

- Місцезнаходження: 55601, Миколаївська обл., Новобузький р-н, м. Новий Буг, площа Свободи, 42, адреса електронної пошти: regnovbug@ukr.net

Відділом ЦНАП   запроваджено послугу щодо попереднього запису черги для  подання заяв та документів для реєстрації місця проживання, консультацій щодо режиму роботи, реєстрації бізнесу.

Телефон для запису  - 0988978865

- Структура відділу:

• Начальник-державний реєстратор - Альбертін Олена Вадимівна
  • державний реєстратор речових прав на нерухоме майно – Щербак Олена Олександрівна
  • державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців– Бакаєва Валерія Валеріївна
  • адміністратор (реєстрація місця проживання фізичних осіб) – Боровльова Ірина Володимирівна
  • адміністратор (реєстрація місця проживання фізичних осіб) – Полуднєва Тетяна Володимирівна

Основні завдання:

• організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;
  • спрощення процедури отримання адміністративних послуг і поліпшення якості їх надання;
  • забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора;
  • вжиття заходів щодо запровадження надання адміністративних послуг в електронній формі;
  • використання сучасних інформаційних технологій з метою доступності замовлення адміністративних послуг в он-лайн режимі.

Функції та повноваження центру:

• Організовує надання якісних послуги суб’єктам звернень відповідно до реєстру адміністративних послуг.
  • Здійснює прийом, реєстрацію, облік, передачу за призначенням, зберігання, пошук, розсилку документів, що надходять до ЦНАП, видачу інформації стосовно строків їх проходження.
  • Здійснює контроль за своєчасним розглядом заяв суб’єктів звернень, що надійшли до міської ради та її виконавчого комітету, забезпечує дотримання вимог законодавства щодо розгляду заяв суб’єктів звернень, здійснює контроль за станом цієї роботи на підприємствах, в установах та організаціях міста незалежно від форм власності, а також аналізує причини виникнення порушень у виконанні вимог чинного законодавства, вносить пропозиції щодо їх усунення.
  • Організовує проведення дослідження рівня задоволеності суб’єктів звернень щодо надання послуг посадовими особами міської ради та її виконавчого комітету шляхом анонімного анкетування в управліннях, відділах, службах міської ради, її виконавчого комітету та інформаційно-довідкових центрах міста.
  • Забезпечує оприлюднення у засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті міської ради узагальнених відомостей про організацію роботи щодо надання адміністративних послуг, інформує мешканців міста про роботу міської ради та її виконавчого комітету з питань, що належать до компетенції ЦНАП.

- Графік роботи відділу«Центр надання адміністративних послуг»Новобузької міської ради (час прийому звернень без перерви)

Понеділок - з 8:00 до 16:30

Вівторок - з 8:00 до 16:30

Середа - з 8:00 до 16:30