Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: ДК 021:2015 код 90510000-5 Утилізація сміття та повадження зі сміттям (послуги зі збирання сміття у громадських місцях)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Обгрунтування технічних та якісних характеристик

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі .Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (послуга з організації і виконання пе

Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (послуга з організації і виконання перевезення автомобільним транспортом гуманітарної допомоги).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості. Прокат вантажних транспортних з

Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (перевезення деревини- дрова паливні твердих порід)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: 1. ДК 021:2015 код 90610000-6 Послуги з підмітання вулиць (Послуги з підмітання вулиць на території Новобузьк