Про проведення громадського обговорення  з питання перейменування вулиці Радісна

Відповідно до звернення ветеранів футболу 1970-1980 років з питання перейменування вулиці Радісна, відповідно до п.п.20 ч.4 ст. 42 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012р. № 989, рішення Новобузької міської ради від 28.02.2017р. № 183 «Про порядок найменування та перейменування назв вулиць, провулків, проспектів, площ, скверів та споруд у м. Новий Буг», рішення Новобузької міської ради від 27.08.2020р. № 267 «Про затвердження Положення про електронну консультацію та опитування в Новобузькій міській територіальній громаді», рішення XVII сесії VIII скликання від 18.10.2022 року № 485 , Новобузька міська  рада пропонує мешканцям міста долучитися до громадського обговорення з питання перейменування вулиці  Радісна.

Пропозиції будуть прийматися в письмовій формі в кабінеті № 3 Новобузької міської ради за адресою : м. Новий Буг, площа Свободи, 42, або надіслані електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у строк до 03 лютого 2023 року .

Адреса електронної пошти для надання пропозицій : miskradanbug@ukr.net

Анонімні пропозиції не розглядатимуться.

Також громадське обговорення проходитиме у формі електронної консультації з громадськістю міста Новий Буг на веб-порталі «Єдина платформа місцевої електронної демократії».

Запрошуємо до обговорення та надання пропозицій.

Розпорядження про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Радісна

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо ліквідації Першотравневої та Розанівської філій Новобузького ЗЗСО № 1 Новобузької міської ради

Проєкти рішень про припинення Першотравневої та Розанівської  філій Новобузького ЗЗСО № 1 Новобузької міської ради