Перелік адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Новобузької міської ради

Рішення від 06 квітня 2021 р. № 105 Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Новобузької міської ради

до рішення 5 сесії  8 скликання

від 06 квітня 2021 року № 105

ПЕРЕЛІК АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» НОВОБУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Код послуги

Назва адміністративної послуги

Законодавчі акти України, якими передбачено надання адміністративних послуг

1. Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб

01-01

Реєстрація місця проживання/перебування особи

Закон України “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні”

01-02

Зняття з реєстрації місця проживання особи

01-03

Видача довідки про реєстрацію місця проживання особи

01-04

Видача довідки про зняття з реєстрації місця проживання

01-05

Внесення до паспорта громадянина України та будинкової книги відомостей про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць, зміни в адміністративно-територіальному устрої

1. Реєстрація прав та обтяжень на нерухоме майно

02-01

Державна реєстрація права власності на нерухоме майно

Закон України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”

02-02

Державна реєстрація інших (відмінних від права власності) речових прав на нерухоме майно

02-03

Державна реєстрація обтяжень нерухомого майна

02-04

Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

02-05

Внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

02-6

Скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень/ Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

02-07

Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

1. Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

03-01

Державна реєстрація юридичної особи (крім громадського формування).

Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань”

03-02

Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу (крім громадського формування), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадського формування).

03-03

Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту.

03-04

Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі установчого документа.

03-05

Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу (крім громадського формування), зареєстровану до 1 липня 2004 р., відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

03-06

Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування).

03-07

Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування).

03-08

Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування).

03-09

Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії), голови комісії або ліквідатора (крім громадського формування).

03-10

Державна реєстрація припинення юридичної особи (крім громадського формування) в результаті її ліквідації.

03-11

Державна реєстрація припинення юридичної особи (крім громадського формування) в результаті її реорганізації.

03-12

Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування).

03-13

Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

03-14

Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування)