A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новобузька громада
Миколаївська область, Новобузький район

Апарат міської ради

 

                              СПИСОК ПРАЦІВНИКІВ  АПАРАТУ МІСЬКО РАДИ

Прізвище,ім’я ,по батькові

                                Посада

Телефон робочий

                                       Керівництво  апарату міської ради

 

Лагодієнко Максим Олександрович

Міський голова

9-18-01

 

Перший заступник міського голови

9-18-01

 

Заступник міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради

9-18-01

Сотсков Сергій Анатолійович

Секретар ради

9-18-01

Цибульський  Олександр  Миколайович

Староста

 

 

 Відділ  житлово – комунального господарства,благоустрою,розвитку інфраструктури та комунальної власності

Вакар  Роман Володимирович

Начальник відділу

9-18-01

Попач Наталія Олександрівна

Спеціаліст І категорії

9-18-01

Великохатько ОльгаСергіївна

Спеціаліст І категорії

9-18-01

 

                               Відділ організаційно – кадрової роботи та контролю

Філіпський  Вадим Володимирович

Начальник відділу

9-18-01

Кучерява Оксана Сергіївна

 Спеціаліст з юридичних питань

9-34-75

Черевань Олена

Спеціаліст І категорії

9-34-75

Воротинцева Ірина Анатоліївна

Спеціаліст І категорії по контролю та діловодству

9-18-01

 

Спеціаліст І категорії з кадрових питань

 

 

                Відділ з питань земельних відносин та агропромислового комплексу

 

Петраковська Інна  Вікторівна

Начальник відділу

9-18-02

 

Головний спеціаліст –інженер землевпорядник

9-18-02

 

Провідний спеціаліст – інженер землевпорядник

9-18-02

 

Провідний спеціаліст – інженер землевпорядник

9-18-02

Дібрівна Людмила Миколаївна

Провідний спеціаліст з надходження зборів та розвитку підприємництва

9-18-02

                    Відділ бухгалтерського обліку та звітності

 

Антоненко Олена Анатоліївна

Начальник відділу – головний бухгалтер

 

Онопрієнко Любов Іванівна

Провідний спеціаліст

 

Зубенко Світлана Павлівна

Провідний спеціаліст

 

Ластовецька Тетяна Володимирівна

Провідний спеціаліст

 

                                            Фінансовий відділ

Дібрівна Світлана Миколаївна

 Начальник відділу

 

Капляр – Дада  Світлана  Ярославівна

Провідний спеціаліст

 

Козак  Ірина Валеріївна

Провідний спеціаліст

 

 

                                                Відділ державної реєстрації

Альбертін Олена Вадимівна

Начальник відділу- державний реєстратор

 

Щербак Олена Олександрівна

Головний спеціаліст – державний реєстратор

 

Боровльова  Ірина Володимирівна

Головний спеціаліст з реєстрації ,зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб

 

 

           Відділ з питань містобудування,архітектури,будівництва та цивільного захисту

Висоцька  Тетяна Михайлівна

Начальник відділу - архітектор

 

Скопінський Ігор  Іванович

 Спеціаліст з надзвичайних ситуацій,цивільного захисту населення та з питань оборонної та мобілізаційної роботи,інженер з охорони праці

 

 

Спеціаліст 2 категорії

 

 

                                                                 Відділ освіти

Остапенко Валентина Яківна

Начальник відділу

 

 

Головний спеціаліст

 

 

спеціаліст

 

 

            Відділ з питань інвестиційних проектів та соціально – економічного розвитку

Луценко Анна Вадимівна

Начальник відділу

 

 

Спеціаліст 2 категорії з електронних закупівель

 

 

Провідний спеціаліст по обслуговуванню програмного забезпечення

 

 

Сектор з питань засобів масової інформації,зв’язків з громадськістю та роботи з правоохоронними органами

Висоцька Наталія Олександрівна

Завідувач сектору

 

 

 Спеціаліст 2 категорії

 

 

                                                                 Сектор культури та туризму

Філіпська Олена  Миколаївна

Завідувач сектору

 

 

 Провідний спеціаліст

 

 

                                                               Сектор молоді та спорту

 

Завідувач сектору

 

 

Провідний спеціаліст

 

 

                                                            Господарська група

Беляєв Віталій Олександрович

Завідуючий господарством

9-29-68

Дергачов Сергій Миколайович

водій

 

Шимченко Любов Іванівна

прибиральниця службових приміщень

 

Маніло Микола Юрійович

охоронник

 

Кондратенко Микола Тимофійович

охоронник

 

Гончаров Олександр Анатолійович

охоронник

 

 

                                               Новобузька   муніципальна  ДЮСШ

Діброва Людмила Володимирівна

Директор  муніципальної дитячо – юнацької спортивної школи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь