Засідання X сесії Новобузької міської ради VIII скликання від 17.09.2021

17 вересня  під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулось засідання   чергової Х сесії міської ради. Із 26 обраних депутатів на сесії були присутні 21 . Після Хвилини мовчання, яка була оголошена  по загиблим  учасникам АТО/ООС, до міського голови звернулись  представники громадськості ,які проживають по вулиці Цибулька  та  на території прилеглій до вулиці Цибулька з питанням щодо вирішення проблеми  пилової завіси від  вантажного транспорту,який іде по вулиці Цибулько. Міський голова  повідомив,що неодноразово звертався до Служби автомобільних доріг з приводу вирішення даного питання, відповіді   даної Служби опубліковано на офіційному сайті міської ради та  в соціальних мережах. Тому, запропонував  представнику  громади ,депутату міської ради разом з ним  відвідати керівника  обласної Служби автомобільних доріг щодо термінового вирішення питання. На чергову Х сесію міської ради  до уваги депутатів було запропоновано на розгляд 18 питань. В ході роботи сесії були внесені зміни до рішення сесії міської ради від 22 грудня 2020 року № 25 « Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2021 рік»,зміни до плану соціально – економічного розвитку Новобузької об’єднаної  територіальної громади на 2020-2021 роки , зміни до рішення міської ради від 22 грудня 2020 року № 14 « Про затвердження Програми розвитку освіти Новобузької міської ради на 2021 рік» , зміни до рішення міської ради від 22.12.2020.року № 35 « Про бюджет Новобузької територіальної громади на 2021 рік»та  використання резервного  фонду непередбачених видатків за І півріччя 2021 року» та затвердили  прогнозовані показники розвитку Новобузької громади на 2022 – 2024 роки. Також депутати розглянули цілу низку земельних питань.  Так як  всі питання були розглянуті під час засідань депутатських комісій, то  сесія  пройшла конструктивно та оперативно.

Чергова VIII сесія VIII скликання Новобузької міської ради 08.06.2021

8 червня під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулось засідання чергової VIII сесії  VIII скликання Новобузької міської ради. З 26-ти депутатів на сесію прибуло 19 депутатів. На порядок денний  винесено 73 питання.