Відділ з питань земельних відносин та агропромислового комплексу

Начальник відділу:  Петраковська Інна Вікторівна

офіційний сайт відділу  земельних відносин та агропромислового розвитку   zemvnb@ukr.net

Тел. 0680829638  ел.адреса Inna_1772@ukr.net

Відділ з питань земельних відносин та агропромислового комплексу Новобузької міської ради (далі-відділ) є структурним підрозділом виконавчого апарату Новобузької міської ради. Відділ у своїй діяльності безпосередньо підпорядковується міському голові, виконавчому комітету Новобузької міської ради, іншим посадовим особам відповідно до повноважень, є підзвітним та підконтрольним Новобузькій міській раді. Відділ не є юридичною особою.

Завданнями відділу є:

-організація роботи щодо забезпечення конституційних та законних прав громадян та юридичних осіб на землю, відповідно до Земельного кодексу України;

-організація роботи із зверненнями громадян та юридичних осіб;

- здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель, надходження орендної плати за землю, контроль за складанням землевпорядної документації;

-підготовка проектів рішень, що належить до компетенції відділу;

- готує і вносить на розгляд міської ради пропозиції щодо прийняття рішень про організацію територій і об’єктів природо-заповідного фонду місцевого призначення;

- забезпечує контроль за повнотою та  своєчасністю сплати орендної плати за використання земельних ділянок4

- здійснює організаційні заходи щодо надходження податків і зборів, спрямованих на наповнення місцевого бюджету Новобузької міської ради;

- забезпечує прийняття та подачу документів на державну дотацію згідно державної програми підтримки с/г виробників.

Оголошення про семінар - практикум

З метою підвищення рівня обізнаності аграріїв з питання оподаткування їх виробничої діяльності на базі Головного управління Державної податкової служби у Миколаївській області проводиться безкоштовний семінар-практикум з наступних питань:

• Розблокування податкових накладних;
  •  особливості сплати податку на додану вартість с/г виробниками;
  • сплата єдиного соціального внеску для сімейних фермерських господарств;
  • отримання ліцензій для зберігання пального

інше

Семінар відбудеться 12 березня 2021 року об 11 годині за адресою: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6, Головне управління ДПС у Миколаївській області (велика зала засідань).

Попередня реєстрація здійснюється за телефоном (0512) 50 18 09