Відділ з питань земельних відносин та агропромислового комплексу

Начальник відділу:  Петраковська Інна Вікторівна

офіційний сайт відділу  земельних відносин та агропромислового розвитку   zemvnb@ukr.net

Тел. 0680829638  ел.адреса Inna_1772@ukr.net

Відділ з питань земельних відносин та агропромислового комплексу Новобузької міської ради (далі-відділ) є структурним підрозділом виконавчого апарату Новобузької міської ради. Відділ у своїй діяльності безпосередньо підпорядковується міському голові, виконавчому комітету Новобузької міської ради, іншим посадовим особам відповідно до повноважень, є підзвітним та підконтрольним Новобузькій міській раді. Відділ не є юридичною особою.

Завданнями відділу є:

-організація роботи щодо забезпечення конституційних та законних прав громадян та юридичних осіб на землю, відповідно до Земельного кодексу України;

-організація роботи із зверненнями громадян та юридичних осіб;

- здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель, надходження орендної плати за землю, контроль за складанням землевпорядної документації;

-підготовка проектів рішень, що належить до компетенції відділу;

- готує і вносить на розгляд міської ради пропозиції щодо прийняття рішень про організацію територій і об’єктів природо-заповідного фонду місцевого призначення;

- забезпечує контроль за повнотою та  своєчасністю сплати орендної плати за використання земельних ділянок4

- здійснює організаційні заходи щодо надходження податків і зборів, спрямованих на наповнення місцевого бюджету Новобузької міської ради;

- забезпечує прийняття та подачу документів на державну дотацію згідно державної програми підтримки с/г виробників.

Оголошення про семінар - практикум

З метою підвищення рівня обізнаності аграріїв з питання оподаткування їх виробничої діяльності на базі Головного управління Державної податкової служби у Миколаївській області проводиться безкоштовний семінар-практикум з наступних питань:

• Розблокування податкових накладних;
  •  особливості сплати податку на додану вартість с/г виробниками;
  • сплата єдиного соціального внеску для сімейних фермерських господарств;
  • отримання ліцензій для зберігання пального

інше

Семінар відбудеться 12 березня 2021 року об 11 годині за адресою: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6, Головне управління ДПС у Миколаївській області (велика зала засідань).

Попередня реєстрація здійснюється за телефоном (0512) 50 18 09

Конкурс UEPA у 2024 році

Новобузька міська рада повідомляє, що Міністерство економіки України є національним координатором європейської ініціативи «European Enterprise Promotion Awards» (далі - EEPA), метою якої є сприяння розвитку та підтримці малого та середнього підприємництва (далі – МСП) на національному, регіональному та місцевому рівнях. У конкурсі EEPA можуть брати участь представники з усіх країн Європейського Союзу, зокрема України.

Про підтримку агровиробників

Доводимо до Вашого відома, що Уряд США у межах ініціативи                   AGRI-Україна безоплатно надасть українським агровиробникам з 10 областей насіння кукурудзи бренду Dekalb від компанії Bayer для весняної посівної – 2024. Через Програму USAID АГРО та за підтримки Мінагрополітики фермерам передадуть загалом 15756 посівних одиниць насіння. Кожен учасник зможе отримати до 25 посівних одиниць на господарство, чого буде достатньо для посіву 25 гектарів. Допомога надаватиметься аграріям прифронтових та постраждалих територій, а саме: Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей.

Про підтримку у 2024 році  суб’єктів господарювання в АПК

Про підтримку у 2024 році суб’єктів господарювання в АПК

Баштанська районна військова адміністрація доводить до відома, що Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції». Цей Порядок був затверджений у 2022 році постановою № 918.