Відділ з питань земельних відносин та агропромислового комплексу

 

Начальник відділу:  Петраковська Інна Вікторівна

офіційний сайт відділу  земельних відносин та агропромислового розвитку   [email protected]  

Тел. 0680829638  ел.адреса Inna_1772@ukr.net

Відділ з питань земельних відносин та агропромислового комплексу Новобузької міської ради (далі-відділ) є структурним підрозділом виконавчого апарату Новобузької міської ради. Відділ у своїй діяльності безпосередньо підпорядковується міському голові, виконавчому комітету Новобузької міської ради, іншим посадовим особам відповідно до повноважень, є підзвітним та підконтрольним Новобузькій міській раді. Відділ не є юридичною особою.

   Завданнями відділу є:

-організація роботи щодо забезпечення конституційних та законних прав громадян та юридичних осіб на землю, відповідно до Земельного кодексу України;

-організація роботи із зверненнями громадян та юридичних осіб;

- здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель, надходження орендної плати за землю, контроль за складанням землевпорядної документації;

-підготовка проектів рішень, що належить до компетенції відділу;

- готує і вносить на розгляд міської ради пропозиції щодо прийняття рішень про організацію територій і об’єктів природо-заповідного фонду місцевого призначення;

- забезпечує контроль за повнотою та  своєчасністю сплати орендної плати за використання земельних ділянок4

- здійснює організаційні заходи щодо надходження податків і зборів, спрямованих на наповнення місцевого бюджету Новобузької міської ради;

- забезпечує прийняття та подачу документів на державну дотацію згідно державної програми підтримки с/г виробників.

Оголошення про семінар - практикум

   З метою підвищення рівня обізнаності аграріїв з питання оподаткування їх виробничої діяльності на базі Головного управління Державної податкової служби у Миколаївській області проводиться безкоштовний семінар-практикум з наступних питань:

  • Розблокування податкових накладних;
  •  особливості сплати податку на додану вартість с/г виробниками;
  • сплата єдиного соціального внеску для сімейних фермерських господарств;
  • отримання ліцензій для зберігання пального

інше

  Семінар відбудеться 12 березня 2021 року об 11 годині за адресою: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6, Головне управління ДПС у Миколаївській області (велика зала засідань).

  Попередня реєстрація здійснюється за телефоном (0512) 50 18 09

 

Corteva Agriscience розпочинає реєстрацію на освітньо-грантову програму для фермерок TalentA-2023

Міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience оголосила про проведення освітньо-грантової програми для жінок-фермерок TalentA-2023 задля зміцнення та розвитку жіночого фермерства в умовах повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України. Завдяки програмі учасниці отримають доступ до інформації, яка допоможе їм забезпечити життєздатність власного бізнесу із урахуванням практик сталого розвитку, а також можливість виграти грант для зростання власного бізнесу та соціальної підтримки своїх громад. Грантовий фонд у 2023 році складає понад 1 мільйон гривень.

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ ЗА НАПРЯМОМ «БЮДЖЕТНА СУБСИДІЯ НА ОДИНИЦЮ ОБРОБЛЮВАЛЬНИХ УГІДЬ»

У Державному аграрному реєстрі триває прийом заявок на одержання субсидії на одиницю оброблювальних угідь. Податися можуть виробники сільгосппродукції, як фізичні, так і юридичні особи, що оброблять не менше 1 і не більше 120 га земель сільськогосподарського призначення та відповідають іншим умовам програми. https://bit.ly/Postanova_DAR.

Новобузька міська рада інформує!

12 серпня 2022 року, Міністерство аграрної політики та продовольства України запустило онлайн платформу Державний аграрний реєстр (ДАР), яка тепер відкрита для реєстрації для всіх українських аграріїв.