Доводимо до Вашого відома, що Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з Міністерством сільського, лісового та рибного господарства Японії за участі представників японських компаній організовують серію вебінарів для українських агровиробників.

У ході вебінарів учасники зможуть ознайомитися з новітніми японськими технологіями та обмінятися досвідом щодо покращення сільськогосподарських земель, технологій іригації, садівництва та овочівництва.

Перший вебінар відбудеться о 09:00 год. 28 травня 2024 року онлайн на платформі Zoom (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам) на тему: «Покращення ґрунтів, меліорація, включаючи технології іригації».

Також, на вебінарі будуть представлені технології та продукти, пов'язані з відбудовою сільськогосподарських доріг, культиваційних доріг та водних каналів, необхідних для ведення сільського господарства.

Останній термін реєстрації, за день до вебінару, за посиланням: http://surl.li/tvzef.

Участь у вебінарі безкоштовна.

Детальна інформація за посиланням: https://minagro.gov.ua/events/vebinar-pokrashchennia-gruntiv-melioratsiia-vkliuchaiuchy-tekhnolohii-iryhatsii.

Просимо довести вищезазначену інформацію до зацікавлених суб’єктів господарювання.