АТ"Миколаївобленерго" про планові відключення

До уваги споживачів АТ « Миколаївобленерго»:   02.07.2024 08:00.- 17.00.- поточний ремонт. Новий Буг: вул. Чкалова, вул. Одеська,вул. Армійська, вул. Гребенникова, вул. 8Березня, вул. Грушевського, вул. Р.Шухевича, вул. Волонтерів, вул. Зубкова,вул. Г. Сковороди, вул. Я. Куцого, вул.Хліборобів, вул. В. Мельникова, вул.Героїв Небесної Сотні, вул. Ювілейна, вул. Щербакова, вул. О. Теліги, вул.Ахалцихська

УВАГА! Новий місяць, нова декада - закріплені за чергами години змінюються згідно з "плаваючим" графіком! Враховуйте зміни та розклад застосування ГПВ, плануючи свій час.

Пройти опитування

Сьогодні в Україні майже 900 регуляторних інструментів впливають прямо чи опосередковано на діяльність бізнесу в Україні, що у свою чергу впливає на бізнес-клімат громади та залучення інвестицій.

Освітньою платформою Національного Фестивалю “Код Нації” оголошується проведення Тестування на знання Конституції України, яке присвячене 28-й річниці прийняття Конституції нашої Держави.

Від імені Національного Фестивалю “Код Нації” засвідчую Вам та усім посадовим особам адміністрацій безмежну повагу та найщиріші слова вдячності за інформаційну підтримку нашої діяльності.

Підзвітність та прозорість

Новобузька міська рада протягом минулого тижня, з 17.06.2024 по 23.06.2024, здійснювала свою діяльність, щодо ефективного та прозорого здійснення своїх закупівель на порталі «ДЕРЖЗАКУПІВЛІ. ОНЛАЙН». Фінансування - кошти місцевого  бюджету.