УВАГА! Засідання бюджетної комісії.

23 квітня о 14:00 відбудеться  засідання комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності міської ради.

Сьогодні члени робочої групи проекту "Реконструкція каналізаційної мережі в місті Новий Буг" ознайомилися з концептуальним рішеннями по робочому проєкту, який розробляє компанія Дельта за фінансової підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe .

Куди можна звернутися за медичною допомогою?

На Платформі допомоги врятованим зібрана інформація про всі ключові перевірені сервіси фахової соціально-психологічної, юридичної, інформаційної підтримки під час війни.

Перейменовано вулиці громади

В рамках виконання вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії»,  відповідно до результатів голосування, міський голова  Максим Лагодієнко підписав розпорядження яким затверджено перелік перейменованих вулиць на території населених пунктів нашої громади.