Міський голова Максим Лагодієнко взяв участь у роботі «круглого столу» з представниками громадськості

Дата: 20.11.2019 11:45

Громадська організація « Громадський холдинг « Група впливу» та  керівник ГО « Флокс» Ольга Дябло запропонували  голові Новобузької ОТГ Максиму Лагодієнку  провести засідання « круглого столу»  з обговорення питання забезпечення соціальним житлом учасників антитерористичної операції  та ВПО.

Участь у роботі «круглого столу» взяли міський голова Максим Лагодієнко, депутат Новобузької міської ради, менеджер ГО « Флокс» Анна Луценко,експерт з комунікацій ГО « Флокс» Олександр Гримальський, керівники структурних підрозділів міської ради.

В ході засідання, учасники «круглого столу»  ,обговорили спільну роботу з вирішення проблеми забезпечення житлом учасників бойових дій, зокрема, ветеранів АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб з їх числа.

Очільник міста нагадав, що минулого року Урядом була прийнята вдосконалена програма щодо забезпечення українців доступним житлом, яка, зокрема, передбачає 50-відсоткову компенсацію вартості житла за рахунок бюджетних коштів для учасників АТО і ВПО.

«Ця програма працює, проте цього недостатньо, щоб забезпечити житлом всіх, хто цього потребує. Тому наразі вивчаємо можливі механізми впровадження окремої програми  співпраці з громадськістю, яка б стосувалася саме цих категорій громадян», -  повідомив Максим Олександрович.

Засідання «круглого столу» пройшло у конструктивному руслі.