28 листопада відбулось засідання депутатської  комісії міської ради з питань  планування та бюджету за участі міського голови. Із 7 членів депутатської комісії були присутні  - 6 та взяв участь у роботі бюджетної комісії голова земельної комісії міської ради.

Голова депутатської комісії з питань планування та бюджету Світлана Шашкеєва

повідомила ,що  з метою затвердження проекту бюджету на 2020 рік необхідно розглянути питання   щодо надання  субвенції районному бюджету для подальшого  належного  утримання  та  функціонування  об’єктів державної та комунальної власності  та виконання Програм різного  рівня.

Розглянувши та обговоривши  пропозиції,які були надані  районною  державною адміністрацією  в частині надання субвенції, члени бюджетної комісії вирішили надати субвенцію нижчевказаним  установам та організаціям у розмірі:

• НКП «Новобузька ЦРЛ» - 1492,897 тис  грн;
  • НКП «  Новобузький ЦПМСД» - 98,074  тис. грн;
  • бібліотеки – філії – 130,00  тис грн;
  • централізована бібліотека – 1390,00  тис. грн;
  • КЗ «Дитяча школа мистецтв» - 1530.00  тис. грн;
  • районний будинок культури -  2920,00 тис. грн;
  • районний центр соціальних служб – 110 ,00 тис. грн.;
  • центр реабілітації -  1000,00 тис.грн;
  • територіальний центр – 3300,00 тис. грн.;
  • ФСК «Колос» - 118.00. тис. грн.;
  • пришкільний інтернат ( 1 дитина) – 23.00 тис.грн;
  • загальноосвітні заклади – 11330,00 тис.грн;
  • ДЮСШ – 86.00 тис. грн.;
  • ЦПРДЮ – 2440.00 тис. грн.;
  •  КУ «РЦОЗО» - 256.00. тис. грн.;
  • інклюзивно – ресурсний центр – 170.00. тис. грн.;
  • трудовий архів – 118.00.тис. грн.;
  • виплати дітям – сиротам – 3.620.тис. грн.;( з вересня)
  • рада ветеранів – 42.447.тис. грн.;
  • рада інвалідів – 39.963 тис. грн.;
  • програма «Шкільний автобус» -  200 тис. грн.;
  • програма « Турбота» - 718.352 тис. грн..

Всі рішення були  прийняті одноголосно.

Депутати  внесли пропозиції  : під час розгляду питання в частині надання  медичної субвенції НКП « ЦРЛ»   запросити керівника  Лущенка Володимира  на сесію   та прозвітувати  про   види опалювальних матеріалів ,які використовують для  опалення лікарні.

Також керівнику тер центру надати списки  тих, хто перебуває на утриманні в стаціонарі центру та  списки тих, хто  перебуває на дому.

Члени бюджетної комісії рекомендували  голові бюджетної комісії Шашкеєвій Світлані направити рекомендації  бюджетної комісії  на затвердження на сесії міської ради  та  до райдержадміністрації.

Засідання комісії пройшло у конструктивному руслі.