Засідання комісії з питань ЖКГ міської ради

Дата: 20.12.2019 14:37

19 грудня відбулось засідання комісії з питань ЖКГ,будівництва, транспорту,зв’язку та торгівельного обслуговування населення під головуванням голови  комісії   Василя Гаврилюка  та за участі міського голови Максима Лагодієнка.. В ході засідання було  розглянуто питання про надання попередньої  згоди  на безоплатне прийняття
у комунальну власність Новобузької міської ради об’єкту захисної споруди цивільного захисту ПРУ № 54323

та надання згоди  на безоплатне прийняття у комунальну власність Новобузької міської ради майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району. В ході обговорення   депутати  встановили,що захисна споруда  перебуває у власності фонду Держмайна і,на сьогоднішній день знаходиться у аварійному стані. Жодних ремонтів там не проводилось, приміщення зовсім знищене. І використовувати  об’єкт за призначенням  неможливо. А так,як  дану споруду необхідно використовувати як   об’єкт цивільного захисту, то  її необхідно відновити. А на  відновлення  необхідні дуже великі кошти. Тому, обговоривши дане питання,депутатська комісія вирішила  відмовити  у взятті на баланс об’єкта та рекомендувати міському голові,голові депутатської комісії спільно   доопрацювати дане питання з  власниками  об’єкту – фондом Держмайна. Що стосується  передачі об’єктів  спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району у комунальну власність  Новобузької міської ради,то тут   було рекомендовано   спортивні заклади,заклади культури,  заклади соціальної сфери  передати до 01.04.2020., а заклади  загальної середньої освіти – до 01.07.2020.

Також депутати   розглянули та  схвалили  проект Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Новий Буг на 2020-2024 роки. Але  рекомендували голові постійної комісії  доопрацювати  сам механізм утримання безпритульних тварин та визначити відповідальних .

Також члени  депутатської комісії  погодили  пропозицію депутата Рашкіна В. щодо  звіту фінансово – економічного стану КП « Комунальник». Керівник підприємства повідомив ,що дане підприємство є збитковим, має борги і чим далі,то більше.Питання є актуальним і потребує детального розгляду.

До уваги депутатів була запропонована  програма підтримки об’єднання  співвласників багатоповерхових  будинків на 2020 – 2024 роки. Але ж знову депутати рекомендували доопрацювати  програму та винести на розгляд  сесії міської ради до 15.01.2020.

В різному розглянули звернення та заяви громадян.