Шановні працівники архівних установ!

Дата: 24.12.2019 08:33

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників архівних установ України!

Архівні матеріали – це документальна скарбниця кожного народу, що накопичує людство віками, це історія кожного громадянина та епохи загалом.

Ви, працівники архівних установ,  виконуєте  важливу місію – бережете історичну пам’ять, збираєте та задокументовуєте факти сьогодення, потрібні, перш за все, нащадкам.

Завдяки  щоденній наполегливій праці теперішнє та прийдешні покоління матимуть змогу доторкнутись до сторінок нашої історії, якою б вона не була.

В архівах зберігаються сотні мільйонів одиниць, і кожна з них потрібна, щоб принести користь конкретній людині чи цілій країні.

Тож зичу аби ваша важлива праця завжди була плідною та натхненною, дарувала вам радість та задоволення. Бажаю вам міцного здоров’я, родинного добробуту, душевної рівноваги та впевненості в майбутньому.

З повагою, міський голова                          Максим ЛАГОДІЄНКО