Вітання з Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2020 20:35

Шановні жителі  нашої   громади!

Вітаю з Різдвом Христовим та бажаю усю родину зібрати за святковою вечерею та подарувати кожній близькій людині тепло своєї любові.
Нехай Господь дарує сили для всього важливого та доброго, нехай це Різдво запалить у вашому  серці вогник віри та натхнення!

Нехай у  кожному  домі навіки оселиться добробут та мир, нехай яскрава зірочка веде вас до щастя, нехай з Різдвом Христовим у ваші  двері постукає любов та вдача! Щасливого Різдва!!!