Рік медсестринства в Україні - 2020

Дата: 30.01.2020 09:58

2020 рік став роком медсестринства. Більшість працівників охорони здоров'я в усьому світі - це медичні сестри. Проте роль медсестер у суспільстві та навіть в медичному середовищі залишається недооціненою. МОЗ України планує змінити цю ситуацію та запровадити європейські стандарти медсестринства.
Вирішення цього питання потребує не тільки покращення умов праці та підвищення заробітної плати, а комплексного  підходу, що включає більш якісний та сучасний рівень освіти медичних сестер, розширення медичних практик, зміна системи управління.

«Ми маємо об’єднати ресурси, знання та експертизу для створення дорожньої карти  на 5-10 років. Медсестра в Україні - це гідна професія, котра сьогодні має бути шанована та гідно оплачуватись», - зазначила Зоряна Скалецька.