Увага! Громадське обговорення проекту тексту та музики гімну міста Новий Буг

Дата: 10.02.2020 11:34

Новобузька міська рада повідомляє про те, що рішенням Новобузької міської ради  від 05 листопада 2019р. № 37 було оголошено конкурс на проект тексту та музики гімну міста Новий Буг, кінцевий термін подачі гімну міста Новий Буг закінчився 5 лютого 2020 року, за період подачі гімну (тексту та музики) до міської ради надійшов лише один гімн, який оприлюднюємо для його оцінювання жителями міста (з питань пропозицій та зауважень звертайтеся до Новобузької міської ради, пл. Свободи, 42 каб. № 4 до 19.02.2020 року).

20.02.2020р. планується засідання робочої групи, на якому буде визначено переможця проекту тексту та музики гімну м. Новий Буг, робоча група буде враховувати думку мешканців міста. Після визначення найкращого проекту тексту та музики гімну м. Новий Буг, він буде оприлюднений на веб – сайті: novobuzka.gromada.org.ua