Звернення до благодійників, підприємців, волонтерів та небайдужих жителів громади!

Дата: 20.03.2020 16:01

Новобузька міська рада та Новобузька районна лікарня запрошує до співпраці благодійні організації, підприємців та волонтерів для надання благодійної допомоги у вигляді матеріалів, необхідних для надання медичної допомоги у період карантину щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Одним із перших  волонтерів у нашій громаді став  підприємець, керівник ПОСП «Золота Нива 2019» Вадим Коренда, який  відкрив  благодійний рахунок за номером UA813266100000026008053247214.

Серед того, що потребує медичний заклад – засоби індивідуального захисту, дезінфікуючі засоби, тест-системи на виявлення COVID-19, апарати штучної вентиляції легень, тощо.

Міським головою спільно з депутатським корпусом міської ради  передбачена субвенція із резервного фонду міської ради на НКУ «Новобузький ЦПМСД» та НКУ «Новобузька районна центральна лікарня» у сумі 37 тис. грн.

Нагадуємо номер благодійного рахунку                                           UA813266100000026008053247214 в ПАТ «Приватбанк».

Не будьмо байдужими!