Сьогодні,01 квітня, відбулось  позачергове спільне засідання комісій ТЕБ та НС Новобузької райдержадміністрації та Новобузької міської ради  під головуванням  міського голови Максима Лагодієнка та  голови райдержадміністрації Наталії Завальнюк. Спільне засідання  відбулось  на усне звернення  власника ринків  міста та  підприємців,які реалізовують  продукцію свіжим м’ясом на території ринку та  в магазинах. Звернення стосувалось  відкриття роботи ринків .  Підприємці   вказували на    Постанову   Головного санітарного лікаря України В.Ляшка,в якій дозволено функціонування ринків  лише за дотриманням  відповідних умов  (Постанова  МОЗ № 5 від 30.03.2020)

Обговоривши   всі ризики,щодо надання дозволу  на відкриття ринків  у місті,  спільна комісія ТЕБ та НС при райдержадміністрації та міській раді    визнали ,що дана Постанова носить рекомендаційний характер, тому було одноголосно  прийнято РІШЕННЯ – залишити  рішення  комісії з питань ТЕБ та НС без змін, а саме : З 23 березня 2020 року  до особливого розпорядження міського голови тимчасово призупинити роботу продуктових ринків незалежно від форми власності та підпорядкування, у тому числі стихійних у невстановлених місцях.( Протокол  № 3 від 23.03.2020)

Отже, зважаючи на щоденне зростання кількості хворих на COVID-19 в Україні більше, ніж на 10%, та враховуючи рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і досвід міжнародної практики, спільна  комісія з питань ТЕБ та НС вважає за потрібне залишити дане рішення без змін.