І знову ініціатива громадськості реалізовується у життя

Дата: 03.04.2020 15:00

Завдяки ініціативі громадського активіста Ірени Носкової, за підтримки громадськості, депутатів, підприємців, Новобузької громади прибрано, розчищено  та висаджено   у парку , біля  «ленінського мосту» ,700 саджанців дерев.

Вже неодноразово ми зустрічаємо  у соціальних мережах  заклики  місцевої активістки  Ірени Носкової  до небайдужих громадян  долучитися до  акції по прибиранню  територій та  висадженню дерев для  оновлення паркової зони  .

Ірена   сама активно та завзято взялась до роботи. До заходу активно долучилась молодь та активні громадяни. Містяни прибирали сміття, висаджували нові дерева та кущі, розчищали галявини від  сміття та засохлого гілля. До акції також долучилися місцеві бізнесмени, комунальники, підприємці. Захід підтримала Новобузька міська рада, комунальна служба, школярі, лісництво,небайдужі жителі. І результат не забарився : впродовж тижня  розчищено  та утрамбовано майданчик для  дітлахів, виросли клумби  біля зупинок,  оновлено парк, висаджено 700 кущів дерев та  продовжуються роботи по упорядкуванню майданчика для домашніх улюбленців.

«Ми закликали усіх охочих долучитись до  акції,всі, хто висадив бодай би одне деревце, зробили надзвичайно благородну справу, - відмітила Ірена Носкова.

Новобузька  громада щиро дякує  активісту,волонтерці Ірені Носковій, представникам громадськості  Каніщеву Андрію, Гаращенко Богдану, Помінчуку Валентину, Брушневському Анатолію, Цупрі Сергію  та всім ,хто долучився до роботи,за надані саджанці  та виконану роботу.  Також  велика подяка приватному підприємцю Олександру Шашкеєву за надану  сучасну техніку  та інвентар.

Дякуємо усім учасникам за добру справу!

Сподіваємось, що практика висадки дерев стане традиційною для новобужан, адже закладаючи парки, висаджуючи молоді дерева ми вносимо інвестицію у здорове та щасливе майбутнє нашого міста.