З 13 квітня дозволено продаж добового молодняка свійської птиці на території міської ради

Дата: 10.04.2020 13:37

Новобузька міська рада повідомляє,що відповідно до протоколу №7 від 08.04.2020. членами  міської комісії з питань ТЕБ та НС  ВИРІШЕНО:

1. Дозволити з 13 квітня 2020р. суб’єктам підприємницької діяльності та фізичним особам, які мають відповідні дозвільні документи, на торгівлю з вантажних автомашин та легкових автомашин з причепом продаж добового молодняка свійської птиці та кормами для свійської птиці, біля Ранкового ринку в межах від вул. Грушевського, № 1 (бар “Голівуд”) до вул. Грушевського, № 11/2 (магазин «Господарські товари») з понеділка по п’ятницю з 07.00 до 13.00 години з дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

2. Доручити директору КП «Новобузької міської ради «Добробут»:

- розробити та затвердити калькуляцію;

- підготувати площадку для торгівлі;

- нанести розмітку на площадці де буде здійснюватися продаж добового молодняка свійської птиці та кормами для свійської птиці;

- встановити урни;

- після 13:00 год. з понеділка по п’ятницю обробляти територію площадки дезінфікуючим засобом.