Міський голова провів засідання виконкому

Дата: 14.04.2020 13:15

Під час роботи виконавчого  комітету міської ради,який відбувся 14 квітня, були обговорені та прийняті питання що стосувались надання дозволу на приватизацію квартири , присвоєння адреси житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами, надано згоду на зарахування коштів,витрачених на придбання матеріалів на ремонт вимощення  порогу біля  під’їздів в будинках  та на  придбання матеріалів на ремонт каналізаційного стояку багатоквартирних будинків,надано дозвіл на  видалення дерев та на зміну нумерації житлових будинків з господарськими будівлями та спорудами.

Також  члени виконкому разом  міським головою обговорили  аспекти по запобіганню поширенню коронавірусу на території міста, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19.  Очільник міста відмітив : « Продовжуємо  оптимізувати роботу в місті в умовах карантину. Спільно з поліцією обговорили варіанти посилення контролю за дотриманням карантину в місті і необхідних для цього дій з боку місцевої влади. Ще раз нагадаю, що всі незручності - це вимушені кроки, які націлені на запобігання розповсюдження коронавірусу в Новому Бузі. Дотримуйтесь інструкцій і слідкуйте за перебігом подій.»