IШановні жителі Новобузької громади!

Дата: 19.04.2020 07:56

Від усього серця щиро вітаємо із найсвітлішим весняним святом – Великоднем!
Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

Із настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Направимо наші молитви на добрі справи, світлі помисли.
Нехай Світло Воскресіння Христового  надає нам  силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю, та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Бажаю, щоб ваше життя було чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

Христос Воскрес!            Воістину Воскрес!

З повагою, міський голова   Максим ЛАГОДІЄНКО   та депутатський корпус Новобузької