Про формування фонду житла для тимчасового проживання

Дата: 05.06.2020 09:48

Міський голова Максим Лагодієнко провів зустріч з координатором Миколаївської області з коаліції внутрішньо переміщених осіб півдня України Ольгою Дябло  з питання щодо формування фонду житла для тимчасового проживання.

Учасники зустрічі обговорили основні положення Постанови КМУ № 769 від 4 жовтня 2017р. «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки  територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України» .

Максим Олександрович відмітив,що перевагою програми є не тільки можливість забезпечення житловими приміщеннями найбільш уразливих громадян,а й створення самого фонду для довгострокового користування членами громади, а придбане за цією програмою житло залишається у комунальній власності.

Тому необхідно розпочати  процес обліку   внутрішньо переміщених осіб, які потребують тимчасового житла для тимчасового проживання та  сформувати фонд тимчасового житла.

Ольга Дябло зі свого боку  запропонувала консультативну підтримку та сприяння обміну  практичною інформацією.