Місцеві ініціативи – це одна з форм безпосередньої участі громадян у місцевому самоврядуванні.

Дата: 12.06.2020 10:19

Сьогодні,12 червня, міський голова  Максим Лагодієнко провів зустріч з представниками громадськості  по питанню сучасного облаштування дитячого містечка «Казка». Мова йшла про  встановлення  вже закуплених  :комплекс "Паровоз", гойдалка для дітей із певними фізичними вадами, гойдалка, дитячий  будиночок, спортивний тренажер,будівництва   вбиральні на території  дитячого містечка та ремонту  пошкоджених гойдалок.

Міський голова підтримав ініціативу  та побажання громадськості та повідомив про об’єм роботи, який  необхідно буде виконати. Активісти цікавились   коли розпочнуться роботи  і в який термін  все буде облаштовано. Очільник міста  зауважив,що має намір ,щоб роботи завершились до  державного свята – Дня Конституції України.

Присутні обговорили також  організаційні питання задля спільної  ефективної роботи.