Віддамо данину пам'яті тим,хто не повернувся з війни.....

Дата: 22.06.2020 08:26

Шановні ветерани! Шановні жителі нашої громади!

День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи. Сьогодні навіть важко уявити масштаб випробувань, болю і горя, що випали на долю минулих поколінь.

. Все, що пов’язане з цією страшною війною, навіки викарбовано в історичній та генетичній пам’яті народу, тому ми згадуємо людей, які у грізні  роки виявили мужність та відвагу у битві з ворогом.

Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.

Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке не стирається з історичної пам’яті.

Віддати данину пам’яті тим, хто не повернувся з війни, сивочолим ветеранам, що здолали фашизм, вдовам, дітям війни – священний обов’язок всіх цивілізованих людей незалежно від їх політичних уподобань.

Для українського народу війна була тотальною. Кожна родина і кожна людина, незалежно  від віку, статі і соціального стану, були втягнуті у надзвичайно жорстокий вир війни. Територія України  була одним з вирішальних театрів бойових дій, де двічі прокотилися смертоносні фронтові вали.

Тож згадаймо в цей день у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу у  Другій Світовій війні.

Вічна та світла їм пам’ять.

Міський голова  Максим ЛАГОДІЄНКО та депутатський корпус Новобузької ОТГ