Міський голова привітав працівників та ветеранів державної служби з професійним святом - Днем державної служби України

Дата: 23.06.2020 09:44

Шановні  працівники  та ветерани державної служби!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом -Днем державної служби!

Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів Новобужжя.

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади.

Упевнений, що запорукою успішного виконання поставлених завдань будуть професіоналізм, старанність, завзяття та практичний досвід, які й надалі будуть слугувати людям.

З особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Від душі бажаю Вам і Вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров'я та задоволення від такої почесної праці

З повагою, міський голова  Максим ЛАГОДІЄНКО