Наявність дозвільних документів -обов'язкова умова

Дата: 25.06.2020 14:26

На земельній ділянці Новобузької міської ради по вулиці Гребеннікова,10 ( біля магазину «Бочка») спеціалістами  Новобузької міської ради  виявлено незаконне встановлення малої архітектурної форми( літній павільйон). Дозвільних документів на розміщення  даного об’єкту  у власника об’єкту не має..

Новобузькою міською радою  ніяких дозвільних документів на встановлення малої архітектурної форми не надавалось. Тому, Новобузька міська рада направила лист до Новобузького ВП ГУНП в Миколаївській області щодо  притягнення власника до відповідальності  за правопорушення згідно чинного законодавства.

Адже,при наявності дозвільних документів, власник літнього павільйону буде сплачувати кошти до міського бюджету,що сприятиме соціально – економічному розвитку міської громади.