На Миколаївщині відбудуться тактико - спеціальні навчання Антитерористичного центру при СБУ

Дата: 06.07.2020 14:49

У період з 8 по 9 липня 2020 року у м. Миколаїв на території спеціалізованого морського порту «Ольвія» та у суміжній з ним акваторії Дніпр-Бузького лиману відбудуться планові навчання Координаційної групи АТЦ при Управлінні СБУ в Миколаївській області.
У тренуваннях, що відбудуться в умовах максимально наближених до реальних, візьмуть участь підрозділи СБУ, ЗС України, Національної поліції, Державної прикордонної служби, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Нацгвардії, ДП «АМПУ», а також представники органів державної та місцевої влади.

Під час проведення тренувань передбачається введення певних обмежувальних заходів для руху транспорту та пересування громадян у районі проведення навчань.
Звертаємо увагу мешканців області та прилеглої до зони навчань території , що на час проведення навчань потрібно мати при собі документи, які посвідчують особу.
Закликаємо із розумінням поставитись до можливих тимчасових незручностей.
Про це повідомляє Пресгрупа УСБУ в Миколаївській області.