Про укладання договорів з АТ "Миколаївгаз" з співвласниками багатоквартирних будинків

Дата: 04.08.2020 11:35

До уваги співвласників багатоквартирних будинків!

Про укладання договорів з АТ «Миколаївгаз»

З метою виконання вимог Закону України « Про житлово – комунальне господарство» та Кодексу газорозподільних систем в частині  укладання договорів на технічне обслуговування внутрішньо будинкових мереж газопостачання  багатоквартирного житлового фонду, АТ «Миколаївгаз» пропонує укласти договори з АТ « Миколаївгаз» на технічне обслуговування внутрішньо будинкових систем  газопостачання багатоквартирних будинків.

Прейскурант цін по договору технічного обслуговування системи газопостачання та газового обладнання додається  в електронному вигляді