8 серпня відбулось спільне засідання позачергових комісій з питань ТЕБ та НС під головуванням міського голови Максима Лагодієнка та голови райдержадміністрації Наталії Завальнюк. Терміновість скликання засідання полягала в тому, що на території району  зареєстровано 2 випадки  на корона вірусну хворобу. Інформацію з цього питання надали   директори комунальних некомерційних підприємств « Новобузький центр первинної медико – санітарної допомоги» Валентина Лучна  та «Новобузька районна центральна лікарня» Володимир Лущенко .Керівники повідомили, що особи з підозрою на корона вірус ізольовані,у них взято  відповідні аналізи та направлені до центру лабораторних аналізів.  Одна особа пенсійного віку, а інша  працює на підприємстві. Встановлюється  коло спілкування  цих людей.

Фото без опису

Обговоривши  важливу інформацію,члени комісії вирішили продовжити  карантин з метою запобігання поширенню на території Новобузької міської ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а саме : дотримання жорстких карантинних заходів. Перебування у громадських місцях у вдягнутих засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно; перебування на вулицях  з документами, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус; встановлення контролю щодо безумовного  виконання суб’єктами господарювання обмежувальних протиепідемічних заходів під час погіршення протиепідемічної ситуації в районі;посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів при здійсненні пасажирських перевезень ; посилити  контроль  за дотриманням  карантинних заходів співробітниками Новобузького ВП ГУНП під час перевірок; провести роз’яснювальну роботу серед населення через засоби масової інформації,соціальні мережі щодо важливості дотримання протиепідемічних заходів під час погіршення протиепідемічної ситуації  у місті та районі.

Комісія також визначила необхідність більш ретельних перевірок робочою групою щодо дотримання карантинних правил, починаючи з 08 години 9 серпня 2020 року.